kristjaana mere munich german fashion blogger

Good morning! I'm here making pancakes like every Sunday morning. We totally have a strong pancake-sunday tradition in our family, since I've got two buys who just love to eat them :) Today is going to be super warm and sunny in Munich again, so we are heading to park to play some ball and have a picnic later.
As for my look, this is what a wore a few days back on an evening stroll in the old town. Keeping it simple yet chic with check print pants, a flowy top and a pair of white trainers.
Have a lovely Sunday babes!

Tere hommikust! Vorbin siin hetkel pannukaid teha, nagu igal pühapäeva hommikul. Meie peres on pannkoogi-pühapäeva traditsioon ikka päris tugev, sest kahele kutile meeldib neid väga süüa :) Täna on meil jälle hästi soe ja ilus ilm siin Münchenis, seega läheme parki palli mängima ja hiljem ka piknikut pidama.
Räägin veidi ka minu riietusest, mida kandsin paar päeva tagasi õhtul vanalinnas jalutades. Valisin mõnusaks õhtupoolikuks lihtsa ja šiki kombinatsiooni ruudumustriliste pükste, õhulise pluusi ja valgete tenniste näol.
Ilusat pühapäeva teile kõigile! 

Shop check print trousers:


kristjaana mere zara white ruffle top

kristjaana mere munich courtyard

kristjaana mere white ruffle top black check print trousers

kristjaana mere white zara top prada cinema sunglasses

kristjaana mere

FURLA BAG

Follow Kristjaana on Bloglovin

6 comments

 1. Hey! Thoriga pildid on imearmsad :) Üks pisike palve Sulle, kas sa oleksid hea ja teeksid äkki ühe postituse ka oma igapäevastest meigitoodetest, mida kasutad? Mulle hästi meeldib su meik kõigil piltidel, nii loomulik, aga samas väga hoolitsetud välimus. Ette tänades:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Sulle :) Tänud ka postitusesoovituse eest, võtan plaani! Senini võin aga mainida, et kõik mu kosmeetika on looduslik - püsib kõige paremini peal, on loomulik ja nahale hea ;)

   Delete
 2. I love this look! Perfectly chic!

  xx
  Lauren Elizabeth
  Petite in Pearls

  ReplyDelete
 3. Really pretty look! Love the trousers.

  www.diarylamode.com

  ReplyDelete