On Mothersday my son woke me up with roses and a breakfast waiting. It was a super warm and sunny day (it's practically summer here already, totally loving it), so we spent the entire day outside, hanging in the park, eating ice-creams, playing and visiting cafes. We even had matching outfits!
Speaking of which, I absolutely love the fact that Thor chooses his own outfits and always has a saying on what suits with what and not. Proud mama :)

Emadepäeval äratas mind mu poeg sületäie roosidega ja mõnusa hommikusöögiga. Pühapäev oli meil eriti mõnus soe ja päikeseline päev (tegelikult on nii juba pea et iga päev, siin on täielik suvi ja ma hullult naudin seda sooja), seetõttu veetsime kohe terve päeva õues. Käisime parkides, sõime jäätiseid, mängisime ja külastasime kohvikuid. Meil olid isegi samasugused outfitid!
Rääkides riietest ja riietumisest, siis on eriti tore see, et Thor valib endale alati ise komplektid selga ja kõige sobimise ja mittesobimise kohta on tal oma arvamus. Olen uhke emme :)

kristjaana mere mom toddler summer outfit

kristjaana mere casual summer outfit

kristjaana mere mom toddler summer outfit

kristjaana mere casual summer outfit

kristjaana mere mom toddler summer outfit

kristjaana mere casual summer outfit

kristjaana mere mom toddler summer outfit

H&M TOP (similar) AND PANTS (more cigarette trousers here)

Thor's outfit:
ZARA BLAZER (similar here) AND TOP (similar)
H&M PANTS AND SNEAKERS (similar)

11 comments

 1. võrratult kaunis ema oled ikka ja Thor on ka megavahva :)

  ReplyDelete
 2. Nii stiilsed ja armsad olete! Minu arvates on see super lahe, kui emadel on oma lastega sarnased outfitid! Emadel on tütardega samasugune outfit leida lihtne, aga kui emal ja pojal on sarnane ja veel nii stiilne outfit, siis on see tõeline WOW-efekt! :)

  PS-kas plaanid kunagi teha ka postituse, milles vastad kolimisega seoses küsimustele? Ilmselt ootavad kõik juba pikisilmi :))
  Päikest!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa muidugi teen selle postituse, kus teie küsimustele vastan :) Vaikselt juba koostamisel ja arvatavasti järgmine nädal postitan, niiet natuke kannatust veel!

   Delete
 3. Mul on tunne, et mu kommetaar ei läinud läbi, hah, kuid kirjutasin, et mõnusad pildid! Ema on imeilus ning poiss nii vahva! :)

  ReplyDelete
 4. Minul lapsevanemana tekkis neid imelisi pilte vaadates küsimus, et kas Thor ka kunagi jonnib? Ta paistab nii armas ja päikseline, nagu sinagi!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehe loomulikult jonnib! Ta ju ikkagi laps ja jonnituure tuleb peale hoolimata sellest, et enamus ajast väga rõõmsameelne ;)

   Delete
 5. Üks mõnusaim postitus blogimaailmas! Ausalt (:

  ReplyDelete
 6. Thanks for your inspiring blog! :)
  I was wondering if you could tell how/where from can those small logo links to Instagram, pinterest etc (on the up right of the page, under your photo) be added?

  ReplyDelete