kristjaana mere white boho dress summer outfit

Hey babes! Good morning from sunny Munich! I am here with my husband for a few days for some business. It is so great to be back here after 2 years, love this city so much.
Today I am showing you my outfit from last week, wearing this totally gorgeous white boho dress I fell completely in love with the minute I saw it. Isn't it just perfect for summer!?

Tsauki ja tere hommikust päikeselisest Münchenist! Viibime koos abikaasaga sel nädal mõned päevad siin oma ettevõtmistega seoses. Nii tore on olla pärast 2 aastat tagasi Münchenis, ühes mu lemmiklinnas.
Tänaseks outfitiks aga näitan teile eelmise nädala riietust, kui kandsin seda üliilusat valget boho kleiti. Hetk, kui seda kleiti stangel rippumas nägin oli armastus esimesest silmapilgust. Kas see pole mitte ideaalne suveks!?

Shop the look:
kristjaana mere white boho dress summer outfit

kristjaana mere white boho dress summer outfit

kristjaana mere white boho dress summer outfit

11 comments

 1. Imeilus ja kadedusttekitav outfit! Tuleks ainult suvi kiiremini!
  -P.
  My blog: BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
 2. Räägid oma elust ja kõigest aga väga vähe oma ettevõtmistest? Millega te täpselt tegelete?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul on internetiturundusettevõte ja tegeleme ka investeerimisega.

   Delete
  2. Kas võrkturundus on Teie jaoks internetiturundusettevõte :D ?

   Delete
  3. Võrkturundus on küll turunduse liik, kuid kindlasti mitte internetiturundus. Miks selline küsimus ja kuidas see siia puutub? Ma ei tegele ühegi võrkturundusega, veel vähem ei oma ma võrkturundusettevõtet (siis oleks ma arvatavasti miljardär hehe)

   Delete
 3. Kas sa läheksid Eesti Blogiauhindade üritusele kohale, kui su blogi valituks osutub? Selles mõttes kindalsti oled kuulnud Malluka postitusest, et Siisonil on inf, et sina ja su sõbrannad boikoteerite üritust. teie endi poolt mingeid kommentaare olnud ei ole. Kuidas sellega siis on?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tere!
   Ma ei boikoteeri ühtegi üritust. Mind pole kahjuks ühelegi blogiauhindade jagamisele kutsutud, veelvähem ei tea ma, et oleksin kuskil nomineeritud. Väga tore kui olen :) Kuid kuna ma ei tea Eesti Blogiauhindadest üritusest midagi, kaasa arvatud seda, millal see toimub, siis on mul raske sinna kohale minna, ,kui keegi mind sinna kutsunud pole.
   Vaatasin järgi ja näen, et seda korraldavad 2 blogijat, mitte sõltumatu ühing / ettevõte, mistõttu ei saa ma tulemuste audentsuses kindel olla ja see ei tundu mulle väga tõsiseltvõetava ja arvestatava üritusena millega end siduda...

   Delete
 4. Väga ilus kleit, ideaalne suveks!

  Päikest,
  Terje / www.todaysfavorites.com

  ReplyDelete
 5. Kristjaana ja Anonüümne...

  Kas ma saan õigesti aru, et Mallukas ja (pikanäpu) Täpp ise korraldavad seda üritust, samas on Mallukas nomineeritud valdavalt enamikes kategooriates?

  Kuuldes, et Kristjaana (ja ehk ka paljud teised blogijad?) ei ole korraldajate poolt sellele üritusele kutsutud ning lugedes samal ajal Malluka tavapäraseid, ennast haipivaid (teisi maha tegevaid), haledust ja vaenu täis postitusi, kus räägitakse mingisugusest eliidist ja boikoteerimisest, kõlab see pliiatsist imetud ja esilekutsutud probleemina.

  Isiklikult ei osaleks ma ka kutsutuna sellisel üritusel.

  Viide: http://www.mallukas.com/2015/04/13/blogiauhinnad-ja-suurimad-blogid/

  PS! Mallukast ei tea ma midagi, aga selle Täpi taskud tuleks peale auhindade kättejagamist üle kontrollida.

  Head,

  Margit

  ReplyDelete