“Everything you want is on the other side of fear.”

Richard and I have had a dream for quite some time now. A dream we decided to chase to make it come true. Last year we sold our apartment and a few months ago both, Richard and I quit our jobs. Practically everything stable and secure has gone from our lives and we did it intentionally. You might think we're crazy but we have big dreams and a clear vision of our lives to become. And we can't reach them by having stability. We believe in our dreams and, most importantly, we believe in ourselves so we are chasing them now!

We are moving away from Estonia. And of course lots of things can go wrong with moving and living far away from everything familiar. But you know what? We are focusing on all the things that can go wright! In every aspect of my life I think about the positive, so that positive things can happen. And they will :)

Right now, as I'm writing this post, we have already left Estonia and a new chapter with new adventures has started in our lives. I am so excited that words can't really explain it! A bit terrified aswell, naturally, but that's part of it. I will tell you all about where we are moving in my next post once we arrive. Stay tuned! xx

"Kõik, mida soovid, ootab sind teiselpool hirmu."

Meil on Richardiga olnud üks unistus juba väga pikka aega. Nüüd lõpuks aga otsustasime oma unistust püüdma minna, et see teoks teha. Selleks müüsime me eelmine aasta ära oma kodu ja mõned kuud tagasi lahkusime mõlemad palgatöölt. Nende sammudega kaotasime tahtlikult oma elust kõik stabiilse ja turvalise, mida üldjuhul just ihaletakse. Võite nüüd arvate, et me oleme vist hullud :) Täitsa võimalik, kuid unistused ja stabiilsus ei eksisteeri koos. Me ihaldame oma unistuste täitumist ja usume endasse, mistõttu need muutused ka ette võtsime.

Me kolime Eestist ära. Ja loomulikult võivad kolimise ja välismaal elamisega mitmed asjad halvasti minna, kui oled võõras kohas ja kedagi ega midagi ei tea. Kuid selle asemel, et minna negatiivsete mõtetega, keskendume me hoopis kõigele heale, mis meie ellu võib tulla!

Praegusel hetkel, kui ma seda postitust teile kirjutan, oleme me juba Eestist lahkunud ja teel oma uue kodu ning uute seikluste poole. Ma olen nii põnevil ja suures ootusärevuses! Natuke kardan ka, aga see käib kõik selle juurde. Oma järgmises postituses kirjutan teile täpsemalt, kuhu kolisime ja miks just sinna. Aga sellest kõigest juba siis, kui kohal oleme :)