kristjaana mere cortefiel nude dress tassel belt

Whoa, you have no idea how good it felt to sleep in my own bed tonight! I feel so refreshed and full of energy this morning, a perfect start to the weekend. Those of you who follow me on Instagram know that I've been flying around for the past few weeks for business and pleasure. I have some big changes coming up and exciting news I will tell you all about once it's the right time.
As for my outfit, this is my look I wore one day at Sahl Hasheesh. Nude tones and tassel belts are a huge trend for the coming season. I'v picked out my favourite belts you can shop below and wear with shirts and pants and dresses and skirts. A perfect accessorie!

Oeh, ma ei oska isegi sõnadesse panna kui hea tunne oli täna öösel üle pika aja oma voodis magada! Tunnen end kohe nii puhanuna ja värskena, valmis nädalavahetusele vastu minema. Need, kes mulle Instagramis järgnevad teavad, et ma olen viimastel nädalatel palju töö- ja eraasjus lennus olnud. Suured muutused on mu ellu tulemas ja mitmed põnevad uudised teile, kuid räägin neist kõigest lähemalt kui aeg on käes.
Rääkides nüüd aga minu riietusest, siis täna näitan ma teile ühte Sahl Hasheeshis kantud komplekti. Nahavärvi toonid ja narmastega vööd on tulevasel hooajal suured trendid. Valisin internetiavarustest oma lemmikud narmastega vööd välja ja saate neid altpool klikkides osta. Sellised vööd on ideaalsed aksessuaarid, sobides pükste, pluuside, kleitide ja seelikutega!

Shop tassel belts:


kristjaana mere nude green neutral summer dress

kristjaana mere cortefiel dress prada sunglasses dune london sandals

kristjaana mere cortefiel tan dress green leather tassel belt

kristjaana mere tan nudde dress dalmatian sandals summer outfit

CORTEFIELD DRESS (similar nude dresses) AND BELT (similar)

Post a Comment