idun mineral looduskosmeetika mineraalmeik arvustus

Follow via BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

My love for natural products should not come as a surprise to you. Since I really struggled with bad skin problems after pregnancy I made a complete change for everything and anything natural. It all started with what I eat, then moved on to my skincare and haircare and lastly, I've changed all my make-up for mineral. 
My latest find is a Swedish mineral cosmetics brand IDUN Minerals that I got to test out and I talk more about below! Have any of you used any IDUN products? How do you like them?
Btw all these amazing seashells are handpicked by me from the beaches of Sahl Hasheesh :)

Minu suur armastus loodustoodete vastu ei tohiks teile enam üllatusena tulla. Kõik see sai alguse siis, kui rasedus ja imetamine olid viinud mu kehast viimsegi vitamiini, mille tagajärjel kannatas mu nahk kohutavalt. Siis otsustasin edaspidi kasutada kõike vaid looduslikku ja muutused enesetundes ning välimuses on olnud tohutud. Alustuseks muutsin oma toidulauda, seejärel hakkasin kasutama looduslikke naha- ja juuksehooldustooteid ning viimaks vahetasin välja ka kogu oma kosmeetikakoti sisu mineraalkosmeetika vastu.
Minu kõige hiljutisem leid on Rootsi mineraalkosmeetika bränd IDUN Minerals, mille tooteid sain proovida ja millest kirjutan allpool täpsemalt! Levelzone'i lahkel loal valisin välja 4 toodet, mis minus enim huvi tekitatsid ja mida soovisin proovida. Kas keegi teist ka IDUNI tooteid kasutab? Kuidas teile need meeldivad?
Muide, kõik piltidel olevad kivikesed ja merekarbid on minu korjatud Sahl Hasheeshi randadelt :)


idun mineral looduskosmeetika mineraalmeik arvustus

This pressed mineral blush was my first pick. A good blush was the only thing missing from my natural make-up collection and I use blush practically daily. I'm super pleased with this IDUN one! It's is the perfect color, especially with tanned skin, giving it a pretty glow without any sparkle.

See põsepuna oli mu esimene valik. Üks hea põsepuna oli veel ainuke asi, mis mul mineraalkosmeetikatoodetest puudu oli ja seetõttu vajalik, kuna kasutan põsepuna praktiliselt iga päev. Ma olen oma valikuga üli rahul! IDUN põsepuna on just seda õiget roosakat tooni, eriti kena on see veel päevitunud nahal, kus jätab ilusa kuma ilma sädeluseta.

idun mineral looduskosmeetika mineraalmeik arvustus

Secondly I picked out a lipgloss in color Madeleine, since I'm a total lipgloss girl. I have a light lipgloss on my lips on the days I don't want wear any color on my lips with lipstick. I like the beige / old pink tone of the gloss but the consistency is a bit too thick and heavy to my liking.

Järgmine valik oli mul huuleläige toonis Madeleine, sest mulle meeldib väga huuleläikeid kanda. Päevadel, kui ma ei taha oma huultele liigset tähelepanu huulepulgaga tuua, kannan ma alati heledas toonis huuleläiget. Selle huuleläike juures sobib mulle hästi ta beežikas / vanaroosa värvus, kuid koostiselt on see minujaoks harjumatult paks ja raske.

idun mineral looduskosmeetika mineraalmeik arvustus

I also tested a concealer duo since a good pimple & dark spot always comes in use. This concealer has a creamy texture and covers really well. The darker tone is a bit too pink for my skin tone since I usually wear more yellow-ish products but it still works well under powder.

Testisin ka peitepuudri duot, kuna hea punnikeste ja tumedate silmaaluste peitja kulub alati ära. See peitepuuder on oma koostiselt kreemikas ja katab väga hästi! Tumedam toon on minu naha jaoks küll veidi liiga roosaka alatooniga, sest kasutan tavaliselt pigem kollaka tooniga tooteid, kuid kui puuder peale panna sobib see ka ilusti.

idun mineral looduskosmeetika mineraalmeik arvustus

The last product I chose was a classic red lipstick in color Vinbär. I love it! It feels so soft like I've got lipbalm on my lips and only one coat covers perfectly. Totally recommend it ;)

Minu viimaseks valitud tooteks oli klassikaline punane huulepulk värvusega Vinbär. Super toode! Tundub huultel pehme nagu huulepalsam ja katab hästi juba ühe kihiga. Soovitan soojalt ;) 

idun mineral looduskosmeetika mineraalmeik arvustus