kristjaana mere black floral maxi dress

During our holiday in Sahl Hasheesh there was one special event for me and Richard - our 8 year anniversary. I can't really believe how fast time has flown and how much we have done during these 8 years together. We have built ourselves a family and a life together and I am really happy to call my husband my best friend. 
To look pretty and feel special on our anniversary I took a floral maxi dress with me to our trip. That type of a dress is perfect for summertime events like graduations and wedding and birthdays.

Sellel ajal kui olime perega puhkusel Sahl Hasheeshis, leidis aset minu ja Richardi jaoks üks eriline sündmus - meie 8. aastapäev. Uskumatu kui kiirelt on aeg lennanud ja kui palju me oleme nende kaheka ühise aasta jooksul teinud. Oleme loonud endale perekonna ja ehitanud üles ühise elu koos ning mul on nii hea meel kutsuda oma abikaasat oma parimaks sõbraks.
Selleks, et meie tähtsal päeval ilus välja näha ja end erilisena tunda, võtsin ma reisile kaasa lillelise maani kleidi. Taolised kleidid on ideaalsed suvisteks suurteks sündmusteks nagu koolilõpetamine, pulmade külastamine ja sünnipäevad.

Shop floral dresses:


kristjaana mere floral maxi dress prada cinema sunglasses

kristjaana mere maxi dress perit muuga

kristjaana mere summer maxi dress floral lace

kristjaana mere in perit muuga dress invisibobble

PERIT MUUGA DRESS (similar here)