kristjaana mere casual spring outfit street style

White tee + black skinny jeans + white sneakers = the simplest, most timeless casual outfit formula ever! This is my go-to outfit when I have my days off and just want to chill with my family and feel comfortable while running around. Even though simple, this look is also very versatile thanks to endless variations of t-shirts and jeans. You can easily add personality to your look with accessories such as scarves, hats, necklaces, belts or by putting a jacket on, rolling up your jeans or any other way possible. Perfect for a sunny friday just like today :)

Valge t-särk + mustad kitsad teksad + valged tossud = kõige lihtsam ja ajatum vaba-aja riietuse kombinatsioon! Minu lemmik kombo vabadel päevadel, kui saan aega lihtsalt perega veeta ja tahan end riietes mugavalt tunda ning ringi ringi joosta. Kuigi see komplekt on väga lihtne, on see ülimalt hõlpsasti muudetav ja kõige võimalikuga sobitatav. Näiteks saab täiesti uue ilme, muutes t-särki või püksipaari. Veidi isikupära aitavad lisada aksessuaarid nagu sallid, mütsid, kaelakeed, vööd jne. Samuti saab väljanägemist personaliseerida jakiga või kasvõi teksapükste sääri üles keerates. Võimalusi on tohutult! Minumeelest ideaalne outfit sellise päikeselise päevaga nagu täna :)

Shop my outfit:


kristjaana mere white tee black jeans spring outfit

kristjaana mere white hm t-shirt prada cinema sunglasses

kristjaana mere h, white shirt guess black skinny jeans converse sneakers

kristjaana mere white t-shirt prada black retro sunglasses moschino blue bag

kristjaana mere casual street style summer outfit tee jeans sneakers

kristjaana mere summer black white outfit

H&M TEE (similar)
GUESS JEANS (more here)

4 comments

 1. Nii mõnus look. See on ikka hämmastav kui hea võib üks nii lihtne outfit välja näha!
  -P.
  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
 2. Pagan küll, ma olen seda siia juba korduvalt kirjutanud, aga kirjutan veel, sest need pildid siin on taaskord superägedad - Sa oled lihtsalt fantastiline, väga kaunis, üdini naiselik, graatsiline - tõeline Naine! Ja kõige ilusam blogija ka muidugi ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur suur tänu sulle nii ilusa ja armsa kommentaari eest! Tõeliselt tore ja südantsoojendav on lugeda positiivset tagasiside. Aitäh aitäh! :))

   Delete