summer 2015 retro sunglasses trend celine dior prada ray-ban karen walker
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Now that the sun is shining practically all day, it is absolutely necessary to wear sunglasses to protect your eyes and prevent wrinkles. Or any other excuse you make yourself to shop for a new pair of sunglasses (or two) is totally OK too! :)
I'm one shady lady so I like to wear them all the time, which is why the more the better. Really loving this summer's retro sunglasses style and picked out my favorites to buy. Wouldn't mine having them all, especially all the amazing eyewear from Dior!

Nüüd kui ilmad on juba ilusamad ja päike paistab praktiliselt terve päeva, on ülimalt oluline kanda päikseprille, et kaitsta oma silma ja ennetada kortse. Kuid täiesti vabalt sobib selle lause asemel ka ükskõik mis muu vabandus, mida te endale teete, et uut prillipaari (või mitut) ostma minna hehe :)
Ma olen suur prillifänn ja kannaks neid hea meelega kogu aeg, mistõttu mida rohkem valikut, seda parem. Hullult meeldib mulle selle suve retro päikseprillide trend, kus näha ka metalli osa plastiku ja klaasi vahel. Valisin välja oma lemmikud, mida osta. Tahaks neid kõiki, eriti aga imelist Diori valikut!!

Shop retro sunglasses:

Post a Comment