denim-dream-kolletsioon-avamine-esitlus kristjaana mere

The last week has been crazy busy with lots of events daily and no signs of stopping any time soon. And you know what, I love it! It's truly fun being a blogger :))
Here's a little round-up of my this week's events starting with a very informative and fun bloggers training by Russian's blog agency Hello Blogger last Saturday. Then on Wednesday evening I checked out Denim Dream's first and truly feminine clothing collection. The same night I also attended a cool art exhibition by Saku Õlletehas. I was back on blog development mode on Thursday when we had an Estonian blogging statistics discussion at designer's Lilli Jahilo's atelier and I finished this week's events with Kaubamaja's 55th birhtday party and fashion show on Friday night.
Wishing you all a beautiful Women's Day! I'm off to spend mine with my two boys :)

Viimane nädal on mul olnud üli hullult kiire - pea iga päev on erinev üritus ja sellel ei paista lähiajal veel lõppu tulevat. Aga teate mis, mulle meeldib! Blogija on ikka väga lahe olla :))
Siin on väike pildikokkuvõte minu selle nädala sündmustest, mis algasid laupäeval hästi informatiivse ja huvitava blogi workshopiga, mida korraldas Venemaa agentuur Hello Blogger. Kolmapäeva õhtul külastasin lausa kahte üritust: esmalt Denim Dreami esimese oma kollektsiooniga, mis oli ülimalt naiselik. Peale seda seadsin aga sammud Telliskivi Loomelinnaku poole, kus oli Saku Õlletehase lahe näituseavamine. Tagasi blogimiselainele viisin end neljapäeval osaledes disaineri Lilli Jahilo ateljees toimunud arutelul Eesti blogimaastiku näitajate üle. Selle nädala viimane üritus oli mul reede õhtul, kui olin kutsutud Kaubamaja 55.sünnipäeva peole ja nende moešõud vaatama.
Selline oli minu nädal. Soovin teile kõigile imeilusat naistepäeva ning lähen nüüd seda oma poistega täistama :)

kaubamaja-55

hello-blogger-workshop-tallinn

lilli-jahilo-ateljee-moe-disainer-pulma-kleidid

check-print-zara-top-hm-pants

saku-õlletehas-õun-pirn-näituse-avamine

2 comments

  1. Nice summarising post! Have to pull myself together to prepare something similar. ;)

    http://www.lucine-a.com

    ReplyDelete