car-selfie-fashion-blogger-prada-cinema-sunglasses-pink-lips-mango-camel-coat kristjaana mere

The last 2 weeks have been super fun! And busy with events of course, just like the one before.
I had a change to attend a ladies evening with good company, live music and Italian food organised by Avon, Buduaar and Vapiano. Then I was invited to judge a students fashion design competition MoeP.A.R.K - a super cool experience! I saw so many cool designs, lots of future Estonian top designers coming up ;)
It is always the most fun when I'm with my fellow fashion bloggers! First I styled and fashioned on runway with these awesome ladies for Lindex #superrolemodel event and then, just a few days ago, we checked out Estonian designers collections at fashion pop-up store Zero. Total girl power :)

Viimased 2 nädalat on olnud super lahedad! Ja loomuikult ka ülikiired mitmete erinevate üritustega, nagu ka neile eelnev nädal.
Mul oli tore võimalus osaleda Avoni, Buduaari ja Vapiano organiseeritud naisteõhtul, kus oli mõnus seltskond, hea muusika ja palju Itaalia toitu. Siis kutsuti mind hindama noorte disainerite võistlust MoeP.A.R.K, mis oli tohutult tore kogemus! Nägin nii mitmeid lahedaid riideid, palju tulevasi Eesti topdisainereid on tulemas ;) 
Alati kui ma olen koos kallite moeblogijatega on meil väga lõbus! Esmalt sain ma stiliseerida ja kõndida moelaval koos blogijatega Lindexi #superrolemodel üritusel ning seejärel, vaid mõned päevad tagasi, vaatasime me koos Eesti disainerite kollektsioone pop-up moepoes Zero toimunud kokteilipeol. Täielik tüdrukute võim :)

zero-pop-up-moepood-moeshow-eesti-moe-blogijad-kristjaana kristjaana mere

vapiano-pasta-ladies-night

vapiano-buduaar-avon-ladies-night-üritus

moepood-pop-up-zero-moeshow-eesti-blogijad-kristjaana

Post a Comment