basics-blakc-white-wardrobe-shirts-pants-blazers-jackets

I've been a fan of high-street brands for years buying lots and lots of useless stuff that are hot this season but gone the next. For about half a year now I've focused on revamping my wardrobe and turning it into something more valuable. Today I'm sharing some tips with you that I've learnt along the way.
So many trends come and go it's hard to keep track sometimes. And you really shouldn't! To have a timeless versatile wardrobe, invest in basics that don't go out of style and are classic every season. Don't worry, that doesn't mean your whole wardrobe should only consist of basics. You can have seasonal trendy pieces aswell, but only buy the trends that you really like and go well with your style. This way you won't have a closet full of out-of-style high street fashion and you'll save some money, too :)
As for basics, when I say invest in them, I really mean it. Look for high quality items that will last you years. Go for good materials like cotton, silk, cashmere, linen & leather and avoid anything artificial that will go out of shape after a few times in the washing machine...
So, what things make good basics and what you should invest in? I came up with 10 basics, that are the most wearable and versatile and that you can easily match with trendy separates from high street labels. Check below to see and shop all the basics.Ma olen aastaid ostnud riideid kiirmoebrändidelt, mistõttu on mul kappi kogunenud hunnikute viisi kasutuid hilpe, mis olid väga popid üks hooaeg, kuid järgmisel hooajal ammu moest läinud. Kuskil viimased pool aastat olen nüüd võtnud hoopis teise lähenemise ja otsustanud oma garderoobi totaalselt uuendada, et muuta see millekski väärtuslikuks ja ajatuks. Jagan teiega mõningaid soovitusi, mida olen garderoobi uuendades õppinud.
Igal hooajal tuleb nii palju uusi rõivatrende, et raske on kõike meeles pidada rääkimata kandmisest. Tihtipeale on paljud trendid ka järgmiseks hooajaks unustatud, mistõttu polegi vaja iga trendi järgida! Selleks, et garderoob oleks ajatu ja lihtsalt omavahel sobitatav, tasub investeerida garderoobi klassikutesse, mis on stiilsed ka järgmised 10 hooaega. See ei tähenda muidugi, et kõik riided peaksid olema lihtsad klassikud. Hea on omada ka hooaja hitt-tooteid, kuid tasub soetada vaid neid trende, mis väga meeldivad ja sobivad teie üleüldise stiiliga. Kui järgida seda reeglit, siis ei tule ette hetke, kus avastate, et terve riidekapp on täis moest läinud kiirmoe kaupa ning ostes vaid üksikuid trendikaupu saab ka raha kokku hoida :)
Tulles tagasi klassikute juurde riietuses, siis tasub neisse tõesti investeerida. Materjalidest eelistada kindlasti puuvilla, siidi, kašmiiri, lina, nahka ja muid päris ehtsaid materjale. Vältida tasuks kõiki kunstmaterjale, mis lähevad juba peale paari pesukorda vormist välja...
Millised siis on need head ajatud klassikud riidekapis? Ma panin kokku 10 klassikut, mis on kõige lihtsamini sobitatavad iga outfiti ja stiili juurde ning mida saab hõlpsalt sobitada trendiesemetega kiirmoe valikust. Allpool on iga garderoobi 10 ajatut põhielementi.

1. Skinny jeans / Kitsad teksad


2. White button-down shirt / Valge triiksärk


3. leather jacket / nahktagi

4. wool coat / villane mantel


5. perfect white tee / lihtne valge T-särk

6. denim jacket / teksatagi

7. black blazer / must pintsak

8. nude ballet flats / kreemikad madalad kingad


9. black court shoes / klassikalised mustad kontskingad

10. ankle boots / madala säärega saapad

Post a Comment