mango-camel-coat-navy-striped-sweater-guess-jeans-armani-white-sneakers kristjaana mere

Good evening babes! A quick outfit post for you today without much talk, cause I'm just too tired and in serious need of a vacay with nothing but laying by the beach. Where would you suggest me to go?

Tere kaunist esmaspäeva õhtupoolikut kõigile! Täna on mul teile pakkuda vaid üks kiire riietusepostitus ilma suure jututa. Tunnen end kuidagi väga väsinuna (vist kevadväsimus). Tahaksin vaid lebotada kusagil rannas ja päikest võtta. On teil reisisoovitusi, kuhu minna, kus oleks praegu mõnus ja soe?

Shop the look:


prada-black-gold-cinema-sunglasses-camel-coat kristjaana mere

camel-coat-blue-jeans-white-sneakers-outfit-winter-street-style

love-moschino-blue-quilted-bag-mango-camel-coat

GUESS JEANS (similar)
PIMKIE DENIM SHIRT (similar)
ARMANI JEANS SNEAKERS (similar)

2 comments

 1. Mind valdab täpselt sama tunne:) Praegu on ilmselt mõistlik Egiptusesse või Tenerifele sõita, ise pole kummaski neist käinud.

  Aga kui tahaksid minipuhkust kuskile Euroopa linna, siis praegu on cherry lehel mõningatesse Euroopa linnadesse hea hinnaga lennupiletid pakkuda:)

  Minu selle aasta reisisihid on Itaaliasse ja kuskile Aasiasse jõuda:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oo väga mõnus! Tekitasid kohe veel suurema reisiisu peale :P

   Aga raske see praegusel ajal reisisihtkoha leidmine küll - Euroopa veel liiga külm, Egiptusesse ei taha üldse minna ja Tenerifel alles üle-eelmine kevad käidud. Aasia jällegi kole kaugel lapsega reisimiseks... Oeh, peab veel otsima!

   Delete