thigh-high-socks-black-coat-street-style-spring

Looking at my blog's statistics on Google Analytics I see that most of you, my dear readers, are as old as I am which is between ages 25-34. The second largest age group is 18-24, most of whom should still study somewhere whether it be highschool or university, right?
The reason I'm talking to you about my statistics is that thigh high socks are IN again! This school-girl look is so playful and girly and yet can look really sexy and feminine. Great thing is that knee high socks keep your legs nicely warm during the coldest winter month that just started and you don't have to go to school or be a Gossip Girl fan to wear them ;)
So, are any of you, my second-largest group of readers aged 18-24 wearing knee-high socks? :))

Jälgides oma blogi statistikat Google Analyticsist on näha, et enamik mu blogi lugejatest on minuvanused, jäädes vanusevahemikku 25-34 aastat. Suuruselt teise lugejategrupi moodustavad 18-24 aastased naised, kellest ma usun, et enamus endiselt õpivad mõnes koolis, olgu selleks siis veel keskkool või juba ülikool. On mul õigus?
Põhjus, miks ma teile oma statistikat lahkan seisneb selles, et põlvikud on jälle moes! Selline koolitüdruku riietus on hästi plikalik ja mänguline kuid mõjudes õigesti kombineeritult sealjuures ka väga seksikalt ja naiselikult. Üks suurepärane omadus on põlvikutel see, et nad hoiavad jalgu mõnusalt soojas ja kas see pole mitte just see, mida kõige külmema talvekuu alguses vaja on?! Samuti selleks, et põlvikuid kanda, pole vaja käia koolis või olla suur Gossip Girl'i fänn ;)
Seega, tulles tagasi algusesse, siis kui paljud teist, mu suuruselt teise lugejasgrupi liikmed vanuses 18-24 kannavad põlvikuid? :))

Shop over the knee socks:


street-style-outfit-fashion-knee-high-socks-mini-skirt

knee-high-socks-fashion-winter-dress-coat-blair-eadie

thigh-high-socks-fashion-outfit

6 comments

 1. Mina kannan üsna tihti. Sel aastal küll pole veel jõudnud, aga peakski nad taas välja tõstma. (:

  ReplyDelete
 2. No mina olen juba 27 aastane ja veel eelmisel aastal kandsin põlvikuid. :) Kuid hiljuti ostetud musta värvi põlvikud seisavad siiani sahtlis. Kardan, et ei võtagi neid pakendist välja. Viimasel ajal tunnen end neis liiga plikalikult. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma just mõtlesin ka kapist oma põlvikud välja otsida :P Vanuses 22-23 sai ikka kantud neid, nüüd hea võimalus jälle kasutusse võtta :)

   Delete
 3. Such a simple addition to your style !
  Thanks for sharing this and including the photos - when London is a little less cold I will absolutely try it :)

  With love from London,
  Hayley
  http://thelifestylemenu.co.uk/

  ReplyDelete
 4. I am so obsessed with the thigh high look right now! Love the looks you chose :)

  StyledByBlondie.com

  ReplyDelete
 5. Love this look, its so sexy on purpose and sometimes its essential to be sexy. Check out my blog
  www.populairelife.co.uk

  ReplyDelete