casual-outfit-ray-ban-sunglasses-mango-camel-coat kristjaana mere

Happy Friday! What have you been up to? I've been pampering Thor for the whole week now and somehow caught a little cold myself with running nose and a sore throat. So I really need to up my game in curing myself today in order to not spend the weekend inside and feeling awful...
As for my look, this is what I wore on Sunday. A super casual outfit mixed with sporty pieces. Totally suitable for today!
BTW tonight I'll announce the lucky Valentine's giveaway winner on my Facebook page. Last change to participate if you haven't already ;)

Ilusat reedet! Mis te vahepeal teinud olete? Ma olen terve selle nädala Thori ravinud ja nüüd olen kuidagi ka ise haigeks jäänud - köha ja nohu. Pean täna kõik jõud kasutusele võtma, et end ruttu terveks ravida, sest nädalavahetust ma toas haigena veeta küll ei taha...
Tulles minu tänase postituse juurde, siis neid riideid kandsin ma pühapäeval. Otsustasin väga lihtsa komplekti kasuks, millesse lisasin sportlikke elemente saavutades vabaaja riietuse, mis ideaalne tänasesse päeva!
Muide, täna õhtul loosin ma oma Facebooki lehel välja Valentinipäeva loosimise võitja. Veel on viimane võimalus loosimises osaleda, kui te pole seda veel teinud ;)

Shop the look:


mango-camel-coat-furla-bag-poppy-london-pom-pom-bag-charm

winer-outfit-camel-coat-leather-pants-adidas-tshirt

camel-coat-mango-outfit

ray-ban-sunglasses-mango-coat-fashion-street-style-winter-outfit kristjaana mere

adidas-tshirt-zara-leather-pants-mango-camel-coat

mango-camel-coat-armani-jeans-sneakers-furla-bag-pom-pom-key-ring

MANGO COAT (sold out. similar here and here)
ZARA LEATHER PANTS (similar here and here and love these)
GINA TRICOT CARDIGAN
POPPY LONDON BAG CHARM (similar here, here and here)

Post a Comment