french-connection-pleated-mini-skirt-see-by-chloe-ankle-boots-fur-jacket kristjaana mere

Pleates and stripes are a huge trend next season so when I saw this French Connection pleated skirt with cool colourful stripes I know I had to have it. Good thing it's made of wool too, just perfect for these cold winter days! I mixed my skirt with ankle boots and a jacket with a belt on top for a chic weekend look.

Pihikud ja triibud on uuel hooajal suur trend, mistõttu ma teadsin kohe, kui ma seda French Connectioni lahedate värviliste triipudega pihikseelikut nägin, et ma pean selle saama. Eriti hea on see, et seelik on villane - ideaalne külma talvega! Mõnusa nädalavahetuse looki saab luua kandes seelikut kontsaga saabaste ja jakiga, millele on vöö peale pandud.

Shop pleated mini skirts:


rino-pelle-jacket-rabbit-fur-sleeves-collar-hm-waist-belt

french-connection-striped-pleated-mini-skirt

rino-pelle-jacket-hm-belt-french-connection-skirt

black-jacket-fur-collar-pleated-skirt-ankle-boots

REBEL BY RINO&PELLE JACKET (similar here)
FRENCH CONNECTION SKIRT (currently on sale!)
SEE BY CHLOE BOOTS (here)
H&M BELT (similar)

6 comments

 1. Hei! Mul on küsimus USA veebipoodidest ostmise kohta (sul on blogis paremal pool välja toodud erinevad USA e-poed). Kas enamikes neist on maksud juba hinna sisse arvestatud või tuleb käibemaks ja importmaks tasuda Eestis?

  ReplyDelete
  Replies
  1. USA poodidel nagu Nordstrom ja Shopbop ei ole maksud kohe hinna sees, aga need tulevad check-outi tehes juurde, niiet maksad kohe terve hinna ja pakki kätte saades midagi juurde ei tule.
   Kõige suuremad maksud on mul siiani olnud Nordstromist, kus võib arvestada, et umbes hind läheb tootel umbes poole kallimaks. Sellest pole muidugi suurt midagi, sest seal algsed hinnad nii soodsad ja valik nii suur ;) Veidi väiksemad on Shopbopil ja natuke peab lisaks maksma ka Piperlimel, Revolvel ja Giltil.
   Euroopa poodidel House of Fraser, Yoox, Nelly ja Asos ei tule mingeid makse juurde, ainult shipping mõndadel.
   Kokkuvõttes soovitan igal juhul tellida! Enamasti tuleb hind soodsam ja isegi kui hind tuleb sama, mis meil siin poodides, siis valik on ikka kordades suurem :))

   Delete
 2. Love this skirt! Such a perfect winter outfit and you look beautiful.

  Heidi D.
  www.wishesandreality.com

  ReplyDelete
 3. Tere!
  Kõik on väga kena, aga kas mitte hõlmikseelik ei ole see? Pihikseelik on ilma käisteta pluus+seelik kokku.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vot ma ka nüüd ei tea... Ma arvasin et pleated, tõlkes plisseeritud seelik ongi pihik. Hõlmik on ta nagunii, aga mõtlesin just, et selle plisseeritud osa nimetus on pihikseelik.

   Delete
 4. You’re absolutely stunning! Love this look on you!
  xoxo, Vanessa
  www.whatwouldvwear.net

  ReplyDelete