kristjaana-looduslik-näohooldus kristjaana mere

Having clear, beautiful and radiant skin is something I strive forward to and seeing someone with perfect skin always make me a bit jealous. Beauty comes from within and what we eat, drink and what products we use have a major impact on our skin. I know for some it's not a big deal and they say that they're born with it hehe. But for others like me, it is super important to constantly keep an eye on everything related to our skin. Not cleaning my face with the right products or eating bad even just for one day affects my skin tremendously. When travelling and having busy days it's not always easy to eat and drink right, cause often times I can't avoid gluten and lactose in my food which have the worst impact on the texture of my skin. Those inevitable details are the reason I pay very close attention to the products I use.

Drinking lots of water and getting enough sleep are the best things you can do to your skin and body but using natural organic products is just as important. I've tried many different ones over the years and realized that the results are most efficient when using all of the products from the same brand. For my skincare I've been using products from mineral cosmetics brand BellaPierre who has a natural, paraben-free face care line Derma Beauty that really works wonders on my skin!

Talking about my skincare routine, then in the mornings the routine is really minimal. After washing my face with pure water I use BellaPierre pore refining toner and moisturizing cream. For my eyes I use an eye cream by Joik.
My evening beauty routine consists of washing my face several times. I first start with cleaning my eyes with La Roche-Posay eye make-up remover. After that I move on to my face, first cleaning it with BellaPierre milky cleanser and then washing it with Joik's natural face soap and No7's electric cleansing brush. About 2-3 times a week I peel my face with BellaPierre's exfoliating peel (best peel I've ever used!!!) and if not, I move on to the next step which is toning my face the same way as in the morning to close my pores. Lastly, I put on some eye cream to protect my skin cause the skin around my eyes is terribly thin.
Both, for cleaning my face and for applying make-up I use a mirror from Make-Up Mirror.

Hope that post answered some of your questions I get about my daily skincare routine. If you have any more questions, feel free to ask me in the comments section! :)
PS: BellaPierre made an exclusive offer for you to shop all their amazing natural face care products with a 20% discount for the whole week until Feb 8 using code "kristjaana" at checkout!

Ilus, puhas ja kiirgav näonahk on mulle suureks unistuseks ja eesmärgiks, mistõttu muutun veidi kadedaks iga kord, kui näen kedagi perfektse nahaga. Kõik, mida me sööme, joome ja oma nahale määrime, mõjutab tohutult meie naha kvaliteeti. Ma usun, et mõnede jaoks pole imeline näonahk kindlasti üldse miskit erilist, sest neil on see nii olnud sünnist saati ja pole kunagi pidanud selle nimel vaeva nägema. Kuid on ka teisi, minusuguseid inimesi, kes peavad pidevalt jälgima kõike oma nahaga seonduvat. Kui ma vaid 1 päeva ei puhasta oma näonahka või söö korralikult,on kohutav tulemus kohe järgmisel päeval näha :( Reisides ja kiiretel päevadel on üliraske hoida silma peal, et ükski mu toitudest / jookidest ei sisaldaks gluteeni ega laktoosi, millel on kõige halvem mõju minu nahale. Just selliste vältimatute asjaolude pärast jälgin, et mu näopuhastusvahendid oleksid parimad.

Teada-tuntud ilutarkused - juua palju vett ja magada korralikult - on tõesti kehale ja nahale parimad, kuid ma leian, et kvaliteetsete looduslike nahahooldustoodete kasutamine on sama tähtis. Aastate jooksul olen kasutanud mitmeid erinevaid loodustooteid ja sarju ning mõistnud, et parima tulemuse saamiseks tuleb hoolduses kasutada sama brändi tooteid ja kuulata oma keha. Olen nüüd mõnda aega kasutanud mineraalkosmeetikabrändi BellaPierre loodusliku parabeenivaba näohooldussarja Derma Beauty tooteid, mis on mu nahaga tõesti imet teinud!

Rääkides lähemalt oma igapäevasest rutiinist nahahoolduses, siis hommikuti ma suurt miskit ei tee. Peale puhta veega pesemist, tõmban näo üle BellaPierre poore ahendava toonikuga ja panen peale niisutavat kreemi. Silmaümbruste niisutamiseks kasutan Joiki silmakreemi.
Vastupidiselt hommikule on mu õhtune näopuhastus tunduvalt põhjalikum. Pesen nägu alati lausa mitu korda, et kõikvõimalik mustus ja meik eemaldada. Puhastust alustan alati silmameigi eemaldamiseks La Roche-Posay meigieemaldajaga. Peale seda alustan näo puhastamist BellaPierre puhastuspiimaga, misjärel pesen näo üle Joiki loodusliku näoseebiga ja No7 elektrilise näopesuharjaga. 2-3 korda nädalas järgneb sellele näo koorimine BellaPierre'i koorimiskreemiga (parim koorija, mida ma olen eales kasutanud!!!). Nendel päevadel, kui ma ei koori nahka, liigun kohe järgmise sammu juurde edasi, milleks on pooride ahendamiseks näo toniseerimine sama moodi nagu hommikutigi. Viimase asjana panen veel veidi silmakreemi, sest nahk mu silmade ümber on hästi õrn ja tundlik.
Nii näo puhastamiseks kui ka meikimiseks kasutan Make-Up Mirrori lampidega peeglit.

Loodan, et sain sellega anda ülevaate oma näohooldusest ja vastata teilt tulnud küsimustele. Kui miski jäi veel lahti rääkimata, siis jätke oma küsimus kommentaaridesse ja vasta teile seal :)
PS: BellaPierre'il on eksklusiivne pakkumine vaid teile, kallid lugejad! Nimelt saate nende imelisi looduslikke näohooldustooteid osta -20% allahindlusega! Selleks sisestage salasõna "kristjaana" ostukorvi eest maksma asudes. Soodustus kehtib tänasest kuni 8.veebruarini :))

näo-hooldus-puhastamine-looduslik-orgaaniline

no7-elektriline-näo-puhastaja-hari kristjaana mere

tuledega-meigipeegel kristjaana mere

face-care-routine-natural-products kristjaana mere

bellapierre-looduslik-parabeenivaba-näohooldussari-tooted-derma-beauty

13 comments

 1. You have a great skin! And a very intersting routine. I have a very dry skin so the peeling is bad for me. So instead I use natural products to moisture my face like almon oil or mango butter.
  Great post :)
  Bisos from Paris
  Rhizlaine
  https://quintessenceparisienne.wordpress.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you Rhizlaine!
   Although I have to admit I don't have that great skin yet... But I'll get there :)
   I have awfully dry skin on my cheeks but I still peel, cause that helps me get rid of the dried skin and get some vitamins into the new skin underneath.

   Delete
 2. Oii, kui ilus vanity & tulbid & Sina!

  ReplyDelete
 3. Sa oled nii kaunis naine! Uskumatu :)

  ReplyDelete
 4. Ohh, ma ei tea kuhu mu kommetaar kadus, aga kas oleks võimalik, et sa teeksid postituse sellest, mis raamatud sind kõige enam mõjutanud on või mida sa loed? Või on see juba olemas? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hea idee! Teen kindlasti millalgi oma lemmikutest raamatutest postituse :)

   Delete
 5. you have gorgeous skin! I totally need to try these!

  Beautiful pics!

  xo Ally
  www.gumbootglam.com

  ReplyDelete
 6. Those products look like they could work wonders for me! Thanks for sharing... Xo.

  Evolution of Glam

  ReplyDelete
 7. Great tips! And you have beautiful skin! I always get jealous of people with gorgeous skin too! Especially being half Korean, I wonder why my mother didn't teach me the ways of Korean skincare :(

  Gina
  Pink Wings

  ReplyDelete
 8. Great tips and post!
  xx Elle

  New outfit post up on:

  www.cherryblossomstreet.com - Swedish Model and Fashion Blogger in TOKYO

  ReplyDelete
 9. Kas seda Joik silmakreemi veel sellises keeratava kaanega potsikus on müügil? Kui jah, siis kus? Poes jäi silma vaid pumbaga pudel.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ostsin selle kreemi maksimum 2 kuud tagasi Kaubamajast, aga just hiljuti kui käisin, siis nägin isegi vaid pumbaga pudeleid... Võib-olla nad muutsid pakendit ja enam sellist head väikest keeratava korgiga purki polegi :(

   Delete