valentino-studded-clutch-blue-fendi-bag-bug

OK, it's official. I need myself a bag charm. I'm totally obsessed with these little furry bugs! Although I would love to carry a Fendi bug or a little Karlito on my bag, they are quite expensive costing up to 1000 euros :( So I looked up some more options from other designers like Marc Jacobs, Sophie Hulme and Michael Kors. Luckily they make beautiful furry key chains too with more appropriate price range. You can shop them below and see more photos on how to style your furry accesories.
Don't you just love the playfulness and colours they add to a bag? I sure do :)

OK, mul on vaja omale kotiehet. Olen täielikus lummuses nendest karvastest mehikestest koti küljes rippumas!  Kuigi ma jumaldaks Fendi kollikest või Karlitot oma kotil, on need siiski väga kallid, makstes kuni 1000 euri :( Aga karvast kaunistust on mul vaja ju siiski hehe. Seega otsisin ma välja veel ehteid teistelt disaineritelt nagu Marc Jacobs, Sophie Hulme ja Michael Kors. Õnneks teevad ka kõik nemad imeilusaid karvaseid võtmerõngaid ja palju paremas hinnaklassis. 
Minu valikuid saab osta otse alumistele piltidele klikkides ning samuti on allpool ka veidi inspiratsiooni, kuidas ja millega oma karvaseid mehikesi sobitada.
Kas nad pole mitte geniaalseimad leiutised koti külge kinnitamiseks, lisades mängulisust ja värve iga outfiti juurde? Minu meelest küll :)

Shop furry key rings:

chiara-ferragni-fendi-bag-bug-key-ring

givenchi-antigona-bag-furry-key-chain
chanel-boy-bag-fendi-karlito
hermes-kelly-bag-fendi-bag-bug
fendi-bag-bug-karlito-furry-key-chains

3 comments

  1. These are adorable! I need one (or five) ASAP! Thank you for sharing these more affordable options!

    xo,
    Jessica
    www.fortheloveofbubbly.com

    ReplyDelete