milan-italy-snaps-photos

I've been awful at blogging this past week it makes me sad already, so I thought I'll tell you what's going on in my life. Richard is out of Tallinn for some days with work, Thor has a huge eye infection due to running nose and I've also caught a cold. Which explains why I haven't taken any outfit photos this week. But what's more important is that we're leaving for Milan tomorrow so we really need to get well asap!
Speaking of Milan, do you have any suggestions of what I should definitely visit / where to eat / what are some cool places to go with a toddler? I'm so excited to go there! It's my first time to Milan and where staying there during the entire time of men's fashion week :)))) I promise to post lots of photos here and on my Instagram page once we arrive!

Ma olen sellel nädalal olnud täiesti kohutav blogija, mis teeb mind nii kurvaks, seega räägin teile, miks siin üldse postitusi pole olnud. Esiteks on Richard mõned päevad tööasjus Tallinnast ära, teiseks on Thoril kohutav silmapõletik nohu tõttu ja kolmandaks olen ka ma ise külma saanud. Kõigest sellest tulenevalt pole ma ka see nädal ühtegi outfiti pilti teinud. Mis on aga kordades olulisem on see, et me läheme juba homme Milanosse ja peame end nii kiirelt kui võimalik terveks ravima!
Rääkides Milanost, siis ootan teilt kõiksugu soovitusi kuhu minna / mida teha / kus süüa / midagi vahvat lastele? Ma olen juba nii elevil, et sinna läheme! Minu esimene reis Milanosse ja me oleme seal terve meeste moenädala aja :)))) Luban, et kui kohale jõuame postitan jälle palju pilte siia ja ka oma Instagrami lehele

3 comments

 1. Oh, mu lapsel oli ka just silmapõletik, meil arst muidugi ütles, et see on väga nakkav.. loodan,et ta teisi ei nakata. :)
  Teile aga mõnusat reisi! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ok, kui väga nakkav, siis eks ta selle kuskilt lasteaiast saigi :( Õnneks ta ise sealjuures ikka rõõmus!

   Delete
 2. I dream of visiting Milan. You are so lucky! We went to Venice, Rome and Florence last summer and I dream about going back everyday. :) I would love to hear your thoughts about my latest post if you get a second! Fash Boulevard

  ReplyDelete