vacation-beach-toddler-mother-kemer-turkey

I am hands down the biggest fan of planning and having things scheduled hehe :) My calendar is literally everywhere with me, cause I like to write everything down - my ideas, things to do, meetings, thoughts, plans and goals. You probably know very well by now that I'm a huge believer of asking-believing-receiving and the law of attraction. I've written several times on blog of different things I've wanted and gotten after thinking of them. That is why it is really important to think of only the things and relationships (and life in general) you want instead of complaining about all everything you don't like.
At the end of every year I make plans for the following one. I divide my plans into three different sections - goals, dreams and resolutions. I like to make a dreamboard of all the things I want so that I could keep them on sight. For my goals, I write down the who I want to become, what I want to do, where to go etc to my notebook so that I could read them daily. And lastly, I make some resolutions aswell in the beginning of every year.
I thought of sharing my this year's resolutions with you so that we could all see how well am I sticking to them hehe. Here they are:

 • Arrive on time!
  Sadly, I'm nearly always a bit late. I REALLY need to change that, so this is my top priority for this year.
 • Network!
  While it is so easy to chat with my friends, I'm now intending to get out of my comfort zone and talk more to strangers.
 • No lactose / gluten!
  Lets face it, they're both very bad for my skin. No more cakes! (I can't say goodbye to macarons, though...)
 • 50 squats every day!
  I haven't been working out for months. It's time to get my butt back up (literally haha), so starting with 50 squats every day. Hopefully will add a whole workout to it soon!
In general, I want to try out new things this year, break out of routines and push past comfort zones.
What are your resolutions for 2015? Curious to know!
Ma olen kindlalt kõige suurem planeerimise ja asjade graafikus hoidmise fänn hehe :) Mu kalendermärkmik on minuga absoluutselt kõikjal kaasas, sest kirjutan sinna üles kõik oma kohtumised, mõtted, ideed, plaanid ja eesmärgid. Ma usun, et see pole kellelegi üllatus, et ma usun väga külgetõmbeseadusesse ja küsimise-uskumise-saamise jadasse. Olen ka mitmel korral siin blogis kirjutanud asjadest, mida olen soovinud ja need seejärel ka saanud tänu sellele, et mõtlen neile. See on ka põhjus, miks on ülioluline mõelda vaid neile asjadele / suhetele (ja elule üldiselt), mida sa tahad, selle asemel et kurta kõige üle, mis ei meeldi.
Iga aasta lõpus teen ma plaane uueks aastaks. Mulle meeldib jagada plaanid kolmeks - eesmärkideks, unistusteks ja lubadusteks. Unistuste jaoks teen ma suure unistustepildi, mis koosneb kõigist asjadest, mida soovin. Nii on hea neil silma peal hoida! Eesmärgid, nagu mida ma tahan teha, kelleks saada ja kuhu minna, kirjutan ma üles märkmikusse, et saaksin neid igapäevaselt lugeda. Ja viimaseks annan ma endale iga aasta alguses ka mõned lubadused.
Mõtlesin et jagan oma 2015. aasta lubadusi ka teiega, et me saaks kõik koos näha, kui hästi ma neist kinni pean hehe. Siin on minu lubadused:
 • Ära hiline!
  Kahjuks jään ma pea alati veidike hiljaks. Õigeks ajaks kohale jõudmine on ÜLIOLULINE ja seetõttu minu selle aasta peamine lubadus.
 • Suhtle!
  Väga mugav on suhelda sõpradega, kuid on viimane aeg tulla välja mugavutsoonist ja hakata rohkem võõrastega rääkima.
 • Ei laktoosile / gluteenile!
  Olgem ausad, mu keha (eelkõige nahk) ei talu neist kumbagi. Tuleb lõpetada see kookide söömine! (Kuid makroonidest ma siiski loobuda ei suuda...)
 • Iga päev 50 kükki!
  Ma pole juba mitmeid kuid trenni teinud. On aeg jälle pepu trimmi saada, seega algseks lubaduseks on 50 kükki päevas. Loodetavasti lisandub kükkidele juba õige pea terve treening.
Üldiselt tahan ma sellel aastal proovida palju uusi asju, vältida rutiini ja olla võimalikult kaugel mugavustsoonist. Millised on teie lubadused 2015.aastaks? Nii põnev oleks kuulda!

11 comments

 1. Nii vahva lugeda ja Sinu lubadused on kõige realistlikumad üldse neist, mida siin viimaste päevade jooksul lugenud olen :) Lihtsuses peitub võlu!

  Mina lubasin ainsana endale seda, et treenin sel aastal rohkem kui 160 päeval ehk siis rohkem kui eelmisel aastal :)

  Kaunist aastat teie perele!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ohh nii tubli! Ma loodan see aasta vähemalt sama palju treenida, kui Sina eelmisel aastal :))

   Delete
 2. Kas sa oled külgetõmbeseaduse kohta raamatut lugenud või kuidas sa selle kohta täpselt tead?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, ma olen lugenud mitmeid erinevaid raamatuid, kuulanud audio CD-sid, vaadanud videoid, lugenud erinevaid saite jne jne. Leiad palju infot, kui googeldad "law of attraction" :)

   Delete
 3. Commitment & dedication to the future, I love it. I need to take a page from your book. I need to make an effort to be on time when it comes to meeting friends out and about, appoinments, etc. The only thing I'm early for is work. (That's a good thing). Great post. Happy New Year.

  www.stylegonerogue.com (new post)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehe, then we have something similar to work on! Hope we both master this arriving-on-time thing soon :))

   Delete
 4. Ma üldiselt väga ei usu sellistesse konkreetsetesse lubaduste tegemisse..enda puhul pigem, aga muudatusi plaanin ma teha siiski.
  Mõtlesin aastavahetusel, et pööran aastal 2015 (ning edaspidi) rohkem tähelepanu oma füüsisele, just nimelt trenni tegemisele, mis saaks regulaarseks, värskemad toiduained, sügavam uni.
  Lisaks plaanin karjääri mõttes edasi pürgida, kuid mitte "raha poole" vaid just sisemise rahulolu poole, mis loodetavasti ka suuremad sissetulekud toob.
  Ning kolmandaks, tahan rohkem reisida, avastada uusi kohti, olla selles mõttes julgem ja aktiivsem katsetama ja uurima.
  :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nii toredad lubadused!
   Oma tervise eest hoolitsemine ja sisemise rahulolu saavutamine on kõige olulisemad!!! Jaksu ja jõudu :))

   Delete
 5. Mina lubasin, et ei kasuta enam lifte, vaid treppe :)
  Ja kükkide mõte on väga hea, võtan selle ka plaani - kui kevadeks konkreetne kehaosa trimmis pole, esitan kaebuse :D

  Rõõmsat uut aastat,
  TF / www.todaysfavorites.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hea mõte! Nii lihtne ja samas tõhus. Head tatsumist ;)

   Delete
 6. Great post!
  http://adelinaschoice.blogspot.com

  ReplyDelete