kristjaana-richard-mere-wedding-photo kristjaana ja richard mere pulm

The legend says that in order to have a long and happy marriage, the bride has to wear something new, something old, something blue and something borrowed at the wedding.
Since early age I've known what I want my wedding dress to be like one day I get married. It had to be a slim lace dress with long sleeves, showing a bit skin but in a modest sexy way. Most girls dream dress with lots of tulle and a sleevless push-up top has never been appealing to me, too much of a fluffy-puffy marshmallows and whipped cream. So I got together with the designer, told my idea of the dress and together we designed it to be exactly how I wanted. That wedding gown is my something new.
As for something old, the saying goes that it has to be inherited from relatives, either mother or grandparents etc. My mother bequethed me her beautiful minimal diamond ring I wore next to my engagement ring. I always knew I wanted to wear blue shoes to my wedding, so that they could be my something blue. I went for a very classical look with simple pointed toe ankle strap stilettos. And finally, for something borrowed, my good friend Marta lended me her delicate bracelet for good luck.
Btw, don't be fooled by my lace dress and our smiling faces on these photos haha! The only thing keeping us warm in that terribly cold +5C weather was our love for each other:)

Legendi järgi selleks, et tuleks pikk ja õnnelik abielu, peab pruut kandma pulmas midagi uut, midagi vana, midagi sinist ja midagi laenatut.
Juba väga noorest east alates olen ma teadnud, milline on minu pulmakleit ühel päeval kui ma abiellun. See peab olema kitsas pikkadega varrukatega pitskleit, mis paljastab ka veidi ihu, kuid tagasihoidlikult seksikalt läbi pitsi. Ma tean, et enamus naiste unistus on suur tüllseeliku ja ilma varrukateta push-up ülaosaga kleit, mis aga mulle pole kunagi eriti südamelähedane olnud. Tunneksin selles end kui keset vahukooretorti ja vahukomme... Seega kuna kleidi idee oli mul selge, sain ma kokku disaineriga, kellega koos mõtlesime välja mulle mu unistuste kleidi. Pulmakleit oli pulmas mu midagi uut.
Midagi vana peab olema suguvõsa poolt pärandatud ese, näiteks emalt või vanavanematelt. Mina sain oma emalt päranduseks imeilusa minimalistliku teemantitega sõrmuse, mida kandsin oma kihlasõrmusega ühel käel.
Nii, nagu ma teadsin alati, milline mu pulmakleit peab olema, teadsin ma ka alati seda, et kannan pulmas siniseid kingi. Valisin väga klassikalised terava ninaga stilettod, mis olid mu midagi sinist. Ja viimaks, minu midagi laenatut oli oma armsalt sõbrannalt Martalt saadud käekett heaks õnneks.
Muide, ärge laske end neid pilte vaadates eksitada minu pitskleidist või meie õnnelikest nägudest hehe! Ainus asi, mis meid sellel kohutavalt külmal +5 kraadisel päeval soojas hoidis, oli armastus teineteise vastu :)

black-white-wedding-photoshoot-bride-groom kristjaana ja richard mere pulm
kristjaana ja richard mere pulm

wedding-bride-groom-old-town-lace-dress-gray-suit kristjaana ja richard mere pulm

simple-white-pink-yellow-pastel-wedding-bride-bouquet-roses

kristjaana ja richard mere pulm

groom-gray-suit-black-bow-tie-old-town

kristjaana ja richard mere pulm

wedding-photo-in-woods-black-white kristjaana ja richard mere pulm

11 comments

 1. So beautiful <3 Wish you all the best!!

  http://veidrodeli.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Te olete nii armsad ja ilusad koos :) Ja Sinu kleit mulle väga meeldib, ise ka väga neid vahukooremägesid omale ümber ei tahaks, sest see päev on kindlasti niigi ärev ja kui veel riietus pole mugav, siis on vägagi tõenäoline, et midagi untsu läheb. Super fotod igaljuhul!!!

  ReplyDelete
 3. Vauuuu, sa oled imeilus!!

  ReplyDelete
 4. Super ilusad inimesed ja kaunid pildid! Säravad näete välja :)

  ReplyDelete
 5. Imeline, Kristjaana, lihtsalt imeline :)

  ReplyDelete
 6. Väga ilusad pildid! Ma olen su blogi vahelduva eduga jälginud, aga olen alati arvanud, et su abikaasa on ameeriklane. Nüüd lugesin, et hoopis eestlane? Kas päriselt päriselt eestlane (et ongi Eestis sündinud ja räägite eesti keelt)? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehe jah, ta on Eestis sündinud ja räägime omavahel eesti keeles :P

   Delete
 7. Congrats! Wish you all the best ^^

  ReplyDelete
 8. Suur aitäh teile nende armsate kommentaaride eest! :)))

  ReplyDelete