wedding-ceremony-groom-put-ring-on-brides-finger kristjaana ja richard mere pulm
Today I'm sharing some photos with you of the most special day of my life - my wedding day. On the 8th of November I got married to my fiance Richard. We started being together 8 years ago on the 8th of April, so the number "8" has a deep meaning to us, which is why we selected our wedding day to be on the 8th aswell. 8 is also the symbol of infinity, so it fits just perfectly! 
Another reason why we married now is that Richard and I wanted our son to be old enough on our wedding day to bring us the rings. Ahh, you should have seen it! Thor bringing us the rings was the sweetest thing :))
I'm the kind of person who likes to be different from the rest. If anyone does it / can have it, I don't want it. So the idea of a summer wedding at a countryside or a manor with lots of people was something I definitely didn't want mine to be like. Instead, we got married in early winter in the city lights with only 15 people around us.
About a week after our wedding Richard asked me if there was something about the ceremony I would have changed or done differently. As I gave it a thought I realised that everything was just the way I wanted and had always dreamt about. I wouldn't have changed a thing, it was perfect!

Täna jagan teiega pilte oma senise elu kõige tähtsamast sündmusest - minu pulmapäevast. 8.novembril abiellusin ma Richardiga, kellega hakkasime koos olema kaheksa aastat tagasi 8.aprillil. Nagu näha, on numbril "8" meie jaoks sügav tähendus ning seetõttu tahtsime, et ka meie pulmapäev oleks just nimelt kaheksandal kuupäeval. 8 on ka lõpmatuse sümbol, seega on kuupäeva valik igati asjakohane!
Teine põhjus, miks abiellusime just nüüd, oli see, et tahtsime Richardiga, et meie poeg oleks pulmade ajaks piisavalt vana, et tema saaks meile sõrmused tuua. Aah te oleks pidanud seda nägema! Thor oli imearmas oma tähtsal ametil :))
Ma olen selline inimene, kellele meeldib erineda. Ma ei taha asju, mis kõigil on või mida kõik saavad teha. Sellel põhjusel oli idee suurest suvepulmast maakohas või mõnes mõisas see, mida ma kindlalt oma pulmadeks ei tahtnud. Vastupidi, me abiellusime varatalvel keset linnatulesid ja vaid 15 inimese keskel.
Umbes nädal peale pulmapidu küsis Richard minult, kas ma oleks teinud midagi teisiti või kas oli midagi meie pulmas, mis mulle ei meeldinud. Peale küsimuse üle mõtlemist ja pulmade uuesti peas läbimängimist mõistsin, et ma ei oleks muutnud mitte ühtegi asja. Kõik oli täpselt nii, nagu ma tahtsin ja alati unistanud olen. See oli ideaalne!

venue: Swissotel Tallinn
photography: Carol Liis Metsla
music: MoiMiel
flowers: Ahti Lyra
cake: Killuke Kooki
dress: Gerli A.Chantelle
shoes: George J.Love
make-up & hair: Mari Ojasaar

lace-wedding-dress-bride-flower-bouquet

something-blue-wedding-shoes-rings-george-j-love

gold-wedding-rings-engagement-ring

bride-white-lace-dress-gold-earrings kristjaana ja richard mere pulm

stiletto-ankle-strap-heels-white-lace-dress

groom-black-bowtie-white-shirt


kristjaana ja richard mere pulm


kristjaana ja richard mere pulm

kristjaana ja richard mere pulm


kristjaana ja richard mere pulm

kristjaana ja richard mere pulm

12 comments

 1. Kas Su abikaasa on eestlane? :-)

  ReplyDelete
 2. Palju õnne! Kleit on lihtsalt imeline, lipsuke on nii armas. :)

  ReplyDelete
 3. Õnnesoovid! Imelised näete välja, kaunis soeng, kleit ning lillekimp! :)

  ReplyDelete
 4. Ebamaiselt kaunis oled Sa, Kristjaana! Kõike ilusat teie armsale perele :)

  ReplyDelete
 5. Imeline kleit. Sellest tahaks veel ja veel lugeda. Ja pilte näha! Mulle väga meeldivad need pitsist osad, mis pisut jalgu paljastavad. Aasta pruut on valitud! Ja peiu ning poeg on Sul kompud! Palju-palju õnne kogu perele ja aitäh seda ilusat sündmust jagamast!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh sulle Stella! Nii armas kommentaar :)) xx

   Delete