donation-charity-truth-love-kindness-quote

Besides making Christmas presents for family and friends, Richard and I always make presents for orphanage children aswell. In addition, I like to make standing donations to different organisations all year round. I focus on infants and small children, whose helping is really close to my heart and when donating I stick to 10% rule, which means that I give back 10% of everyhing I earn.
Today, I invite all of you to do a little donation aswell and help the ones closest to your heart. Whether it be infants, animals, disabled, poor etc. Anyone in need wants to enjoy Christmas too!

Peale jõulukinkide tegemise perele ja sõpradele, teeme me Richardiga igal aastal kinke ka lastekodulastele. Lisaks on mul aastaringselt igakuised püsiannetused ka erinevatele organisatsioonidele. Olen valinud nendeks just organisatsioonid, kes tegelevad imikute ja väikeste laste aitamisega, sest lapsed ei saa end ise aidata ja on seetõttu mulle kõige südamelähedasemad. Annetuste puhul lähtun ma alati 10% reeglist, mille kohaselt peab tagasi andma 10% oma sissetulekutest.
Tänase postitusega soovin ma teid kõiki üles kutsuda aitama abivajajaid väikese annetusega. Aidake neid, kes on teile kõige olulisemad, olgu neiks siis beebid, loomad, puudega inimesed, vaesed pered vms. Kõik nad ihkavad tähistada ilusaid jõule!
Heateo sihtasutus Ma Armastan Aidata on Eesti suurim annetuskeskkond, läbi mille saab annetada erinevatele organisatsioonidele või alustada ise annetusalgatust. Läbi annetusalgatuse on võimalik toetada endale kõige olulisemat projekti suuremalt, kaasates ka sõbrad annetuses osalema, mis on enne jõule minu meelest eriti tore mõte!
Allpool tõin välja 6 annetuskeskkonnas osalevat organisatsiooni, mille tegevust soovitan toetada. Neil peal klikkides saab lugeda igast organisatsioonist lähemalt ja teha ka omapoolne annetus :) 

5 comments

 1. Sa oled küll ingel maa peal:)

  ReplyDelete
 2. Oleksin eeldanud selles nimekirjas näha ka SA TÜK Lastefondi puuetega laste hoiukodude projekti. Miks see välja jäi?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei!
   Kajastasin postituses organisatsioone, mis kuuluvad Heateo suhtasutuse annetuskeskkonda. Sinu poolt nimetatud fond sinna ei kuulu, kuid loomulikult pooldan ka muudele organisatsioonidele annetamist! Ise teen ka igakuiseid annetusi asutustele ja organisatsioonidele, mida siin postituses ei maininud :)

   Delete
 3. Lastefond on ka seal keskkonnas esindatud ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ok, siis on see mul kuidagi täiesti kahe silma vahele jäänud...
   Kuid olenemata sellest, valisin ma keskkonnast välja 6 omale kõige südamelähedasemat projekti ja need tõin ka postituses välja.
   Kui nüüd vastata ülemisele küsimusele uuesti, et miks puuetega lapsed välja jäid, siis põhjus selles, et tahtsin tuua hästi erinevaid organisatsioone välja ja katta kõiki alalõike - lapsed, tervis, loomad, haridus.
   Puuetega lapsed ei mahtunud seekord mu valikusse põhjusel, et laste ja tervise osas on imikute, vähihaigete ja turvalist kodu vajavate laste aitamine mulle täiesti isiklikust vaatepunktist vaadates olulisem.

   Delete