fitness-body-workout-butt-legs

Time to get your body moving! Lifting weights may be really popular at the moment, but you still need to do some cardio aswell to get a slim body and a strong heart. If your that kind of girl who doesn't like to run for an hour and prefers a short yet efficient (and really hard) workout, then I've got something for you ;)
I made a set of 5 exercises, that are super easy, tiring and burn tons of fat. Every girl's dream, right!? Get going and let me know if you survived these. PS: I saved the hardest one for last :)

On aeg hakata liigutama! Kuigi jõutreeningud on hetkel ülipopulaarsed, vajavad keha ja süda siiski ka aeroobset treeningut, eriti kui eesmärgiks on vormis keha. Kuid kui oled sedasorti tüdruk, kellele ei meeldi tunde joosta ning eelistab lühemat efektiivselt (ja väga rasket) treeningut, siis mul on midagi just sinule ;)
Panin kokku kava 5 harjutusega, mis on kõik väga lihtsad, samas väsitavad ja põletavad hulga kaloreid. Iga naise unistus, eks!? Tehke järgi ja andke teada, kas jäite ellu. PS: Ma jätsin kõige raskema harjutuse viimaseks :)

Shop the look:

 

Straight Leg Jumps

jump-cardio-workout-fat-burning-exercise-fitness
20 times

Leg Backflips

abs-leg-butt-workout-exercise-cardio-fitness
 20 times

Jumping Lunges 

jump-lunges-butt-leg-workout-cardio
Both legs 20 times

Bicycle Kicks

bicycle-leg-cardio-workout-fat-burning-fitness
50 times

Tuck Jumps

tuck-jump-leg-butt-workout-exercise-fit
20 times

2 comments

 1. See leg backflip on nagu poolik burpee, kui ma õigesti aru saan ja burpee on kõige jubedam harjutus üldse minu arust! :D Enne teen seda viimast hehe :). Tegelikult tahtsin mainida, et pildid on nii-nii ilusad. Saaks vaid iga päev basseini ääres trenni teha! Kas jälgid muidu Kayla programmi ka ja kui põhjalikult?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, tegelt kui esimene ja teine harjutus kokku panna, siis saabki burpee ;) Ma tegin nad pooleks, sest kui seda harjutust teha, siis tõesti üle 10 ei jõua haha.
   Tõesti basseini ääres õues on ikka hoopis teine tunne trenni teha kui toas - ülimõnus!
   Kayla programm on hetkel mul pausi peal. Tegin seda kuskil kuu aega, aga ei suutnud end üldse kokku võtta nii, et täpselt järgida seda ja panin praegu pausile. Alustan jaanuaris uue hooga :)

   Delete