spices-turkey-market
So that you wouldn't get too tired of seeing only me all the time (haha) I'm sharing some beautiful pieces of different thing and places I saw during our vacay in Turkey last week. So many bright colours and different fabrics! I especially loved all the gorgeous hand-made carpets but decided not to buy any this time due to the huge hassle that bringing them back to Estonia could make. But all in all, lots of eye-candy and colours to this awfully gray Friday :)

Et te liiga ära ei tüdineks ainult minu piltide vaatamisest (haha), näitan ma teile täna sootuks miskit muud - ilusaid kohti, hetki ja asju, mida nägin eelmisel nädalal Türgis puhates. Türgis on meeletult palju erinevaid värve ja mustreid ja kangaid! Eriti meeldisid mulle kõiksugu käsitööna tehtud vaibad, kui otustasin siiski mitte ühtegi neist osta, sest vaiba Eestisse orgunnimine oleks lihtsalt liiga suur peavalu olnud. Kuid hoolimata sellest saan teile pakkuda palju silmailu ja värve tänasesse halli reedesse :)

kemer-turkey-beach-sand-white-rocks
hand-made-carpet-shop-old-town-antalya-turkey

kemer-harbour-boats

fresh-pomegrenade-juice

antalya-water-fall-turkey

bright-colourful-bowl-lamps-turkey-market

hand-made-soaps-turkey-market

antalya-old-town-street-night

antalya-street-summer-house-balcony

2 comments

 1. Hei!
  Tundub, et sa reisid päris palju :) Kas pole mõeldnud teha päris kokkuvõtteid ka erinevatest kohtadest (hotell, rannad, vaatamisväärsused jne)? Oleks põnev lugeda ja saaks ka ise vb mõne uue idee.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tere Laura!
   Ma siiani pole sellele tõesti mõelnud, kuna ei reisi (veel) piisavalt tihti, et sellest eraldi alateemat teha ja nii valguks teemad liiga laiali.
   Kui aga kellelgi on huvi ja täpsemaid küsimusi olnud, siis kommentaarides olen alati vastanud.
   Sinu küsimus tekitas mulle aga idee teha varsti küsimuste-vastuste voor blogis ja seal saaks eraldi reisimisega seotud alateema teha ka, kuhu siis kõik küsimused esitada :)

   Delete