luxury-fashion-outfit-fur-vest-moschino-bag-chloe-boots kristjaana mere

Today is my birthday. I'm 26 years old now and have only 4 years left to reach one of my biggest goals. Really need to step up the game and start working my butt off... Starting tomorrow haha. But for today, I'll sit back and enjoy this birthday of mine :) BTW, did you already see the photo on my Instagram of the beautiful flowers my hubby gave me!? OMG!!!!!
Birthdays have always been very special to me. I like to do everything differently than most people, cause common things seem too much of a cliche to me. The same applies to celebrating my birthdays - I don't celebrate them. At least not in a traditional way. For the past 4-5 years I haven't had a birthday party, instead on my birthday evening I like to take all my family members out for a dinner. My family is so important to me and celebrating with them is really the biggest joy. Plus I'm a huge fan of all kinds of dinners with good food :)
Another thing I like to do is give myself presents for my birthday (or is it just an excuse I make for myself to buy expensive stuff?!). This year I went a little over the top and gave myself 6 presents. 3 of which you can see in this post - the fur vest, the bag and the boots. The fourth and the biggest present was the fur coat you saw me wearing in yesterday's post. I also got myself some jewelry - gold earrings and a gold necklace with pendants.
Anyway what I'd like to say is that I'm so happy for everything in my life. The 25th year of my life was a productive and educational one. Look forward to what 26 brings!

Täna on minu sünnipäev. Ma olen nüüd 26-aastane, mis tähendab, et mul on vaid 4 aastat veel aega, et saavutada oma suurim eesmärk. Hmm, pean tõsiselt tempot tõstma ja kõvasi tööle hakkama... Alates homsest haha. Sest täna ma lihtsalt võtan aja maha ja naudin oma sünnipäeva :) Muuseas, kas te juba nägite Instagramis pilti nendest imeilusatest lilledest, mis mu abikaasa mulle kinkis!? OMG!!!!!
Sünnipäevad on mulle alati väga erilised olnud. Mulle meeldib teha kõiki asju teistmoodi kui ülejäänud inimesed, sest üldised trendid ja levinud käitumismustrid tunduvad nii klišeena. Sama kehtib ka sünnipäevade kohta. Nimelt ma ei pea sünnipäevi, vähemalt mitte nii nagu enamik noori. Viimased 4-5 aastat pole mul olnud sünnipäevapidu, selle asemel meeldib mulle hoopis oma sünnipäeva õhtul kogu mu pere õhtusöögile viia. Perekond on mulle kõige tähtsam ja oma sünnipäeva veetmine nende on parim kingitus. Lisaks olen ma ka tohutusuur restorani-õhtusöökide ja hea toidu fänn :)
Veel üks asi, mida mulle meeldib teha teistmoodi kui teised on see, et ma teen endale kingitusi (või on see lihtsalt vabandus, mida ma endale ütlen, et osta kalleid asju?!). See aasta läksin ma veidi liiale ja kinkisin endale 6 asja. Kolme neist näete selles postituses - rebasekarvast vest, käekott ja saapad. Neljas ning ühtlasi kõige suurem kingitus, mille omale tegin, oli kasukas, mida nägite eilses postituses. Samuti kinkisin endale ka veidi ehteid - kullast kõrvarõngad ning samuti kuldketi ja ripatsid.
Igaljuhul mis ma tahan täna öelda, on see, et ma olen nii õnnelik kõige üle oma elus. Minu 25.aasta oli väga produktiivne ja arendav. Ootan juba põnevusega, mida number 26 toob!

Shop the look:

fox-fur-vest-zara-jeans-see-by-chloe-ankle-boots kristjaana mere

real-fox-fur-vest-luxury-fashion kristjaana mere kristjaana mere

fur-gilet-outfit-jeans-black-ankle-boots

fashion-outfit-luxury-fur-vest-chloe-snake-ankle-boots

red-fox-fur-jeans-ankle-boots-outfit kristjaana mere FUR VEST FROM ISTANBUL (similar here and here)
ZARA JEANS (similar)
LOVE MOSCHINO BAG (here)
SEE BY CHLOE BOOTS (here)

14 comments

 1. So glad I found your blog, YOU ARE GORGEOUS and your style is impeccable!!!! Will be back again soon :)

  XO Courtney
  www.ColorMeCourtney.com
  Dress Outside The Lines

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you Courtney! I'm so glad you found my blog, too :)))

   Delete
 2. Imeilus! And I need this bag even more now! Isegi kui sellesse kaamera ei mahu, it's just too gorgeous!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaaa! Kaamerat võib ka üle õla kaasas kanda hehe:P

   Delete
 3. happy birthday!
  wish you all the best :-)
  xx inga
  www.heartoverhead.de

  ReplyDelete
 4. See vest on tõesti väga äge, sellist tahaks endalegi :P
  Lisaks on tore näha, et ehtsat karusnahka ikka ostetakse ka tänapäeval endale, viimasel ajal jäänud mulje, et ainult kunstnahk on lubatud, muidu oled paha-paha inimene paljude jaoks :D

  Mina eelistan iga kell ehtsat nahka kunstile, kuigi see pole just väga rahakotisõbralik, aga tegu on ikkagi investeeringuga, mis kestab aastaid. Need kunstnahast asjad võivad ju ühe hooaja kenad välja näha, aga pärast on päris õnnetud tuustad seljas :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jah, ma ise valmistasin ka end juba ette selleks, et tulevad kommentaarid teemal "loomatapja", aga õnneks miskit sellist pole :)

   Mina eelistan ka iga kell ikka päris karusnahka kunstnahale. Kuigi see on kordades kallim, on see suhteliselt ajatu, pidades vastu 10 aastat ikka, hästi pehme ja mis meie kliimas peamine, see on SOE! Niiet ma üli rahul :)))

   Delete
 5. Kõik nii ilus:) ja palju õnne:)

  ReplyDelete
 6. You look stunning! I love that vest, it's so unique

  Lauren | Disco Daydream

  ReplyDelete