crop-knitwear-bowtie-blouse-slim-jeans-flats-outfit

Hi guys! First off, I have to start this post with apologizing for my terrible posting (or the lack of it to be exact) this week. I've had hectic times and I will talk all about what I've been up do and why I haven't blogged later this weekend, so check back soon ;) 
But for now, here's the outfit I'm wearing today - schoolgirl inspired with cropped knit and a bowtie blouse. Knitwear seems to be the only way to survive this awfully windy and gray fall we've got going on here... What are your autumn must-haves?

Tsauki kõigile! Esiteks pean ma alustama seda postitust vabandades minu viimase nädala kohutava postitamise (või õigemini selle puudumise) eest. Möödunud ajad on olnud kohutavalt kiired ja ma räägin kõigest täpsemalt - mida ma teinud oled ja miks ma pole bloginud - juba sellel nädalavahetusel, seega tulge peagi uuesti tagasi blogi piiluma ;)
Praeguseks aga on mul teile näidata minu tänast riietust - koolitüdrukutest inspireeritud lühikese kampsiku ja lipsuga pluusi näol. Kõiksugu kudumid on praeguses kohutavalt tuulises ja hallis ilmas mul üldse täiesti kohustuslikud, paistab et kannan neid juba iga pöev... Mis on teie sügise must-have riietusesemed ilma milleta ei saa?

Shop the look:


gina-tricot-cardigan-jeans-outfit

vero-moda-blue-pussy-bow-blouse

fall-outfit-white-jumper-blue-jeans-flats

gina-tricot-white-crop-knit-jumper

GINA TRICOT JUMPER (similar here and here) AND JEANS (similar)
VERO MODA BLOUSE (similar here and here)
MANGO SHOES (similar here and more pointed flats here)
H&M JACKET AND BAG