I believe we can say that fall has officially arrived since it's super colourful and also freezingly cold outside. So it's about time to stack up with boots to keep these feet warm!
This year's main trends are heeled ankle booties, wedge boots and over the knee boots. I picked out my favourites from all three shoe types. I especially like the strapped wedge booties that are currently on sale -70%! Which ones are your favourites? 
You can shop all of these boots by clicking on your fave booties on the above photo or on the links provided below aswell :)

Ma usun, et nüüdseks võime öelda, et sügis on ametlikult kätte jõudnud koos värviliste lehtede ja tohutult külma ilmaga. Seega on täpselt õige aeg varuda saapad, millesse oma jalad sooja panna!
Selle aasta peamised trendid saapamaailmas on kontsaga poolsaapad, kiiluga saapad ja üle põlve ulatuvad saapad. Valisin välja kõigist kolmest saapatüübist enda lemmikud, mida näete ülemisel pildil. Eriti meeldivad mulle need rihmadega poolsaapad, mis on praegu üle 70% allahinnatud! Millised teie lemmikud on?
Kõikide pildilolevate saabaste ostmise tegin teile eriti lihtsaks - klikkige lihtsalt saapal, mis teile meeldib ja oletegi vastavas veebipoes antud saapast lisapilte ja -infot vaatamas. Samuti lisasin otselingid saabastele ka siia allapoole :)

Shop fall must-have boots:

10 comments

 1. Mis toimub Eesti blogijatega? Kõik on ühtäkki otsustanud, et tõstame inglise keelse teksti enne eesti keelt. See on eesti lugejale üsna alandav. Tasuks ikka pisut mõelda, kas te üldse suudate välismaiste blogijatega rinda pista. Ma millegipärast kahtlen sügavalt. Goodbye!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tohohh, teiste kohta ei oska kaasa rääkida, kuid ma olen blogi algusest peale kirjutanud inglise keeles. Alles umbes aasta tagasi lisasin ka eestikeelse teksti alla juurde.
   Vähem negatiivsust! :)

   Delete
 2. Kiilkonts on mugav valik, nendega püsib kinlamini maapinnal! :)
  Pannaldega(kiilkontsaga) saapad on lemmikud!

  ReplyDelete
 3. oh my goodness, I want all the heeled ankle boots. Super chic. Fabulous finds, love. I'm merging collections on the blog today (Paper Crown + LC Lauren Conrad) I'd love to hear your thoughts when you get a sec. :) xx

  www.fashboulevard.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Already checked your blog and love it! Your so gorgeous! xx

   Delete
 4. Loveee heeled ankle boots, and I'm also considering over the knee boots for some sass! Haven't found the perfect ones for my legs yet but will continue to keep my options open.

  Joua To The Rescue

  ReplyDelete
  Replies
  1. Totally hear you! I'm looking for over the knee boots aswell but most of them don't sit very well unfortunately... Still on a hunt! :)

   Delete
 5. uhh, love this post, especially the heeled ankle boots
  http://www.fashiongamble.net

  ReplyDelete