white-gold-wedding-invitations-bow-pearl

There's so much going on in my life lately, so many changes. Super exciting but quite overwhelming at the same time. I'm really tired due to long hours and running around all the time and sadly I haven't had much time to do outfit posts either :( But you know what they say - better tired than broke!
I wanted to take the time to point out all the things that have happened and that I'm really thankful for. Feeling so blessed!

Viimasel ajal on mu elus nii mitmeid asju toimunud ja toimumas, nii palju muutusi. See kõik on väga põnev ja tore, kuid samal ajal ka üliväsitav. Pikad päevad koosnevad ringi tormamisest ja asjade ajamisest, mistõttu pole olnud blogiga üldse nii palju aega tegeleda :( Aga nagu üks tore ütlus on - parem ole väsinud kui vaene!
Tahtsin võtta täna selle hetke ja tuua välja kõik toredad sündmused, mis minuni on tulnud ja mille kõige eest ma väga-väga tänulik olen!


1. We sold our apartment! And moved to a beautiful house in downtown. I've done so much packing and unpacking lately it's not even funny anymore haha...
1. Me müüsime oma korteri maha! Ja kolisime imeilusasse majja kesklinas. Viimastel nädalatel olen pidanud nii palju asju kokku ja lahti pakkima, et see pole enam isegi naljakas haha...

white-kitchen-wood-floor-large-windows

2. I met up with German fashion magazine Joy. They are writing a story about Tallinn and did an interview with me for their Christmas number :)
2. Ma kohtusin Saksa moeajakirjaga Joy. Nad kirjutavad lugu Tallinnast ja tulid siia minuga intervjuud tegema Joy jõulunumbri jaoks :))

white-chicwish-lace-crochet-dress

3. On Thursday I was in morning TV program Terevisioon :)) Even though I'm no foodblogger, they loved my blog and invited me to cook for them. It was so much fun! Watch the video below.
3. Neljapäeva hommikul olin ma Terevisioonis :)) Kuigi ma pole mingi toidublogija, meeldis neile mu blogi nii väga, et kutsusid mu endale külla süüa tegema. Väga lahe oli! Vaadake videot siit:


4. Going on a much-needed vacation in 2 weeks. Can't wait to just rest and tan in hot weather!
4. 2 nädala pärast läheme puhkusereisile. Ei jõua enam ära oodata, et saaks lihtsalt puhata ja päevitada mõnusas soojas ilmas!

crete-view-jean-shorts-bikini-straw-hat

5. We are getting married! It's SO exciting and it's taking up most of my time planning everything, but I absolutely love it. I didn't want to say anything before, cause our wedding is really personal, but I'm going to be ms.Mere really soon :))))) Little glimse at our wedding invitations on the top photo of this post!
5. Me abiellume! See kõik on NIIII põnev ja pulmade planeerimine võtab ära enamuse mu ajast, kuid ma naudin seda täiega. Ma ei tahtnud varem pulmadest väga midagi rääkida, kuna see siiski väga isiklik üritus, kuid minust saab kohe-kohe proua Mere :))))) Väike sneak-peek pulmakutsetele postituse esimesel pildil!


shakespear-love-quote-wedding-blackboard