happy-girl-bershka-peplum-jacket-primark-black-shirt

Hello hello and happy Friday! I'm so glad the weekend is finally here. This past week has been utterly busy and I haven't even had any time to work out, so looking forward to a long training session tomorrow :)
I wanted to do a bit different, fun and more personal post today. Almost two years ago I did a video of 13 facts about me. Since time has passed and life has changed, I decided to do a similar post today aswell so that you could get to know me better.
I would love to hear your thoughts / questions / similarities in the comments below! And here are the 10 things about me you didn't know before :)
 
Hei-hei ja ilusat reedet! Mul on nii hea meel, et nädalavahetus on lõpuks käega katsutav. Viimane nädal on mul kogu aeg tohutult kiire olnud ja mul pole olnud aega isegi pool tunnikest trenni teha, niiet ootan juba homset pikka treeningut :)
Tahtsin kirjutada täna natuke teistsugust, naljakamat ja personaalsemat postitust kui muidu. Peaaegu kaks aastat tagasi jagasin ma teiega videot 13 faktist enda kohta. Kuna aega on omajagu möödunud ja elu on muutunud, mõtlesin teha sarnase postituse täna, et saaksite mind paremini tundma.
Mulle väga meeldiks lugeda ka teie mõtteid / küsimusi / sarnasusi allpool kommentaarides! Igaljuhul siin on 10 fakti minu kohta, mida te varem ei teadnud :)

1. I DON'T TAKE BATHS
I'm more of a shower girl. I get really sick being in a hot water and I don't enjoy laying in still water at all. Plus it doesn't seem like a way to really get clean...
1. MA EI KÄI VANNIS
Ma olen pigem duši-all-käia tüdruk. Vannis kuumas vees olles hakkab mul kohe paha ja mulle üldse ei meeldi seal seisvas vees liguneda. Ma ei usu, et vannis käies oma keha täiesti puhtaks on võimalik saada...
white-walk-in-rain-shower-window
Looks so much more inviting than a bathtub!

2. I EAT BANANAS & EGGS EVERY DAY
Before fitness came to my life, I avoided eating eggs as much as possible. For some weird reason I thought eggs are bad for your digestion... Well naturally I don't think that way anymore and not a single day goes by without me eating at least an egg and a banana (usually about 3).
2. MA SÖÖN IGA PÄEV MUNE JA BANAANE
Enne, kui hakkasin tegelema fitnessiga, vältisin ma igal võimalikul viisil munade söömist. Mingil imelikul põhjusel oli mul munadest arvamus kui seedimist mittesoodustavatest toiduainetest... Loomulikult enam ma nii ei arva ja ei möödu päevagi, kus ma ei sööks ühte muna või banaani (tavaliselt söön umbes 3 päevas).

clean-healthy-glutein-free-banana-pancakes-blueberries
My breakkie almost every day. Recipe here

3. I SPEAK IN SUPERLATIVES
When I like something I don't say "I like it". I say "I absolutely love it, it is the best thing in the world". It applies to others aswell! For example when Richard says he kind of likes something, I say he totally loves it haha. I guess he didn't really like my superlatives before but he's used to it now :)
3. MA RÄÄGIN ÜLIVÕRDES
Kui mulle midagi meeldib, siis ma ei ütle "Mulle meeldib see". Ma ütlen "Ma hullult armastan seda, see on kõige parim asi maailmas". Ja see ei kehti ainult minu kohta! Näiteks, kui Richard ütleb, et miski on tema meelest kena, siis ma ütlen, et talle täiega meeldib see haha. Ma arvan, et varem talle üldse ei meeldinud, et ma nii räägin, aga nüüd on ta juba harjunud :)

4. I HAVE 4 TATTOOS
From pretty early age I wanted to have a tattoo, so I got my first one as a birthday present from my parents when I was 15. It was a little dragon on my back, since I am born on the year of a dragon. Luckily it was (temporary) 7-year tattoo that has now, after 11 years, practically gone.
My second tattoo, that I got when I was 16, is on my right leg. Probably going to get it lazer-removed... At the age of 18 I got 2 more tattoos - my name on the back of my neck and a little thingie on my chest.
I still love tattoos, but only delicate ones in smaller proportions. I have 2 more in my mind that I'm going to get soon.
4. MUL ON 4 TÄTOVEERINGUT
Mulle on tätoveeringud meeldinud juba üsna varakult. Kui ma sain 15-aastaseks sain ma oma vanematelt sünnipäevaks oma esimese tätoveeringu. See oli väike draakon mu seljal, kuna ma olen draakoni aastal sündinud. Õnneks oli tegu (ajutise) 7-aastase tätoveeringuga, mis on nüüdseks, pärast 11 aastat, peaaegu kadunud.
Oma teise tätoveeringu tegin ma 16-aastaselt paremale jalale. Arvatavasti lasen selle laseriga eemaldada... Kui olin 18, tegin veel 2 tätoveeringut - oma nime kaela taha ja väikse nikerduse rinnale.
Mulle siiani meeldivad tätoveeringud, kuid palju delikaatsemad ja väiksemad kui mul on. Mõttes on veel 2 tätokat, mida loodan üsna pea ka realiseerida.

name-tattoo-back-neck
My name on the back of my neck

5. I DON'T TALK TO STRANGERS
I'm pretty shy, actually. Or introvert would be a petter word. I don't like to talk about personal stuff unless I truly trust that person and it's not super easy for me to start a conversation with everybody or talk on whatever subject. I really need to work on that!
5. MA EI RÄÄGI VÕÕRASTEGA
Ma olen tegelikult päris häbelik. Või õigemini introvert. Mulle ei meeldi üldse rääkida isiklikest asjadest inimesega, keda ma täielikult ei usalda. Samuti on minu jaoks raske alustada vestlust ja rääkida ükskõik mis teemal, kui inimene pole minu sõber. Ma pean selle kallal kõvasti töötama!

kids-hiding-faces-behind-hands
So me :))

6. I STARTED WORKING FULL-TIME AT AGE 17
I didn't like to ask for money from my parents so I started working pretty early age during summers. When I was at 11th grade I started working full time after classes and on weekends, so by now, I've been working for 8 years already (minus the time at home with Thor).
6. MA ASUSIN 17-AASTASELT TÄISKOHAGA TÖÖLE
Mulle pole kunagi meeldinud sõltuda oma vanemate rahast ja küsida neilt taskuraha, mistõttu hakkasin juba üsna varakult suveti tööl käima. Kui ma läksin 11.klassi asusin ma aga kooli kõrvalt täiskohaga tööle, käies tööl peale tunde ja nädalavahetuseti. Seega praeguseks olen ma juba 8 aastat töötanud (välja arvatud Thoriga kodus olemise aeg). 

7. I'M A TOTAL NEAT FREAK
My house has to been clean and tidy, always. I don't like disorder and I'm in a really bad mood when my house is a mess. For example, when we were selling our apartment, some people thought noone lives there cause it was so clean haha. Proud moment!
7. MA OLEN TÄIELIK PUHTUSEARMASTAJA
Mu kodu peab olema kogu aeg puhas ja korras. Mulle üldse ei meeldi, kui pole korda ja kui tuba on sassis on mul kohe paha tuju. Näiteks siis, kui me müüsime oma korterit, arvasid osad ostjad, et seal ei ela kedagi, sest kõik oli nii puhas haha. Muusika mu kõrvadele!

white-couch-apartment-livingroom-book-table
Perfect!

8. I ALWAYS HAVE MY NAILS PAINTED
My nails have to be perfect and I love red nails the most, but I sometimes like to mix it up with black or blue aswell. I tried gel nails for a while, but since I like to change the colour on my nails at least once a week, I stuck to my own nails. I always have some nail polish on my fingers, even transparent.
8. MUL ON ALATI KÜÜNED VÄRVITUD
Mu küüned peavad alati perfektsed olema ja kõige enam meeldivad mulle punased küüned. Kuigi vahel värvin neid ka mustaks või siniseks. Proovisin vahepeal ka geelküüsi, kuid kuna mulle meeldib küünevärvi vähemalt korra nädalas muuta ja mulle üldse ei meeldi, kui küünelakk välja kasvab, jäin siiski oma loomulike küünte juurde. Küüned on mul alati lakitud, kasvõi läbipaistva lakiga.

red-biosculpture-gel-nails-short
My nails. Post about them here

9. I MOVED OUT AT AGE 18
I got my first rental apartment and mover out of my parents house when I was 18. I was at my senior class in high-school and I moved in together with Richard. We had a small 1-room apartment in downtown.
9. MA KOLISIN 18-AASTASELT VANEMATEKODUST VÄLJA
Oma esimese "oma kodu" üürikorteri näol sain ma 18-aastaselt kui ma kolisin vanematekodust välja. Ma käisin siis 12.klassis ja kolisin Richardiga kokku. Meil esimene ühine kodu oli väike 1-toaline korter kesklinnas.

10. I DRINK COFFEE
Up until this summer I didn't drink coffee. And I was pretty proud of it actually, I felt like it made me kind of special not to need coffee to wake up. I didn't like the taste of it and ice coffee seemed the most disgusting thing ever. Ironically this summer when it was really hot, I started to drink coffee. Ice coffee.
I only drink lattes now, both cold and wark, with lactose-free milk. And not because I need it, but because I like it. The strangest thing ever!
10. MA JOON KOHVI
Kuni selle suveni ei joonud ma kohvi. Ja ausalt öeldes mulle meeldis see, ma olin uhke ja see tegi mind eriliseks, et ma ei vajanud üles tõusmiseks kohvi. Mulle ei meeldinud üldse kohvi maitse ja külm jääkohv tundus kõige vastikum asi üldse. Irooniliselt sellel suvel, kui ilmad olid jube palavad, hakkasin ma kohvi jooma. Jääkohvi.
Nüüd joon ma kohvi, küll ainult lattesid, kuid nii soojalt kui ka külmalt ja vaid laktoosivaba piimaga. Ma ei joo kohvi vajadusest, vaid seetõttu, et see mulle maitseb. Ma ei suuda siiani ära imestada, kui imelik see on!

ice-latte-cafe
 Mmmm... Ice Latte