hm-leather-jacket-blue-shirt

These outfit photos are from a classic date night - dinner & movies -we had about a week ago when Richard and I went to see "Sex Tape". The film was super hilarious and I just couldn't stop laughing at some points cause, being a parent, I could easily relate to many issues adressed there haha.
Have you guys seen that movie? Did you like it?

Need outfiti pildid on tehtud umbes nädal aega tagasi, kui me olime Richardiga klassikalisel kohtingul - õhtusöök & kino. Me käisime vaatamas filmi "Sex Tape", mis oli lihtsalt ülikoomiline ja vahepeal ma ei suutnudki naermist lõpetada. Põhjus kindlasti selles, et olles ise lapsevanem, seostasin ma oma elu nii mitmete kohtadega filmis ja need need naljad olid super tõesed ning äratuntavad haha.
Kas te olete seda filmi näinud? Kuidas meeldis?

hm-jacket-shirt-zara-jeans-river-island-electric-blue-heels

hm-shirt-biker-jacket-zara-ripped-skinny-jeans-river-island-shoes

hm-blue-button-down-shirt-leather-sleeve-jacket-river-island-court-shoes

H&M JACKET AND SHIRT (similar and love this)
ZARA JEANS (similar here)
RIVER ISLAND SHOES (here in black and dark blue snakeskin)

2 comments

 1. Sa oled lihtsalt nii imeilus, et pole sõnu! Alati stiilne, sätitud ja samal ajal on kõik nii loomulik :) Kas sa pole mõelnud postitust teha oma igapäeva meigist? Oleks väga huvitatud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi kui armas, suur-suur aitäh nii kena komplimendi eest:)
   Ma pole siiani mõelnud, sest ennast eriti osavaks meikariks ei pea ja ilublogijatele miskit vastu panna pole hehe... Aga kui tõesti huvi on, siis võin mõni päev vabalt üles filmida, kuidas igapäevast meiki teen!

   Delete