primark-pink-coat-zara-pink-patent-heels

On wednesday I was invited to attend Kaubamaja's fall fashionshow. I loved the show! Great outfits put together, good music and beautiful performance. As for my outfit, I got a chance to wear the pink heels a bought from Zara for the first time. Needless to say I absolutely love them! I paired them with pink coat and a classic bow blouse. Sorry about the awfully bag quality of the photos however, it was pretty dark when we shot these photos.

Kolmapäeva õhtul kutsuti mind vaatama Kaubamaja sügisest moeshow'd. See on super! Mulle väga meeldisid kõik kokkupandud komplektid, hea muusika ja esinemised. Mis aga puutub minu riietusse, siis oli mul kolmapäeval võimalus esimest korda kanda roosasid Zara kingi, mis ma mõni aeg tagasi ostsin. Pole vist vaja öelda, et ma täiega fännan neid! Sobitasin kingad kokku roosa mantli ja klassikalise lipsuga pluusiga. Suured vabandused kohutava pildikvaliteedi eest, kahjuks oli õues juba päris pime, kui me need pildid tegime.


asos-bow-blouse-zara-jeans-primark-coat-hm-bag

fall-outfit-pink-coat-heels-blue-jeans

zara-pink-t-strap-heels

primark-coat-asos-blouse-zara-heels

pink-primark-coat-asos-bow-blouse

white-bow-shirt-asos-pink-coat-primark

PRIMARK COAT (similar here and here)
ASOS BLOUSE (similar)
ZARA JEANS AND HEELS (similar)
H&M BAG

4 comments

 1. Hei! Kas Sa pole kunagi mõelnud teha postitust sellest, mis meigitooteid kasutad? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kuna minult just ühe postituse all paluti teha video sellest, kuidas ma teen endale igapäevast meiki, siis võin need kaks asja ühendada ja näidata seal samas ka kõiki tooteid :)

   Delete
 2. Kas see käekott on väga ammu H&Mist ostetud? Oleks endal hirmsasti uut kotti vaja, just musta tahaks, aga pole kuskilt leidnud :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Selle ostsin suht ammu jah, umbes poolteist aastat tagasi...
   Otsisin Asosest just ja leidsin sellised sarnased mustad kotid - http://rstyle.me/n/qcmqux2pw
   Kui aga väga netis shoppaja pole, siis Zaras ja River Islandis kindlalt musti kotte müügil :)

   Delete