dark-brown-balayage-hair-natural-ombre

I feel like I have a love-hate relationship with my hair. I've treated it pretty bad for many years, straightening and curling daily, which lead to really dry hair and split ends. So for the last year or so I've been really taking care of my hair, using only natural products in and out and avoiding straighteners/curlers as much as possible. This has helped my hair tremendously! It's a lot healthier, stronger and most importantly, shiny. A few months ago I decided to cut my hair to get rid of the dry ends completely and about a month ago I coloured it darker to make them shine even more.
Lately I've fallen totally in love with balayage hair that I want to try out next. This treatment gives hair so much life while making it look super natural. I personally didn't like the ombre trend at all but balayage is super pretty! Sad thing I don't have long hair anymore but luckily you can rock it with shorter hair just as well :)

Ma tunnen, et mul on täielik armastuse-vihkamise suhe oma juustega. Ma olen neid mitmeid aastaid väga halvasti kohelnud - triikinud ja lokitanud igapäevaselt, mistõttu olid juuksed väga kuivad ja juukseotsad läksid kergelt lõhki. Umbes aasta aega tagasi otsustasin asja muuta ja hakkasin oma juuste eest hoolt kandma, kasutades ainult looduslikke tooteid nii välispidiselt kui ka seespidiselt ning vältides juuste kuumutamist lokitajate/sirgendajatega nii palju kui võimalik. See on mu juukseid tohutult aidanud! Nad on kordades tervemad, tugevamad ja mis peamine, läikivamad. Paar kuud tagasi otsustasin vabaneda kuivadest otstest täielikult ja lõikasin juuksed lühikeseks ning umbes kuu tagasi värvisin nad veidi tumedamaks, et nad läigiks veelgi rohkem.
Viimasel ajal olen täielikult armunud balayage juustesse, mida proovin järgmisena ka oma juuste peal järgi. Selline värvimine ja lõikus annab juustele nii palju kergust ja elu, samal ajal jättes väga loomuliku mulje. Vahepelne popp ombre trend mulle üldse ei meeldinud, kuid balayage on minumeelest vastupidiselt super ilus! Kahjuks mul pole küll enam pikki juukseid, kuid minu lohutuseks sobib see hooldus sama hästi ka lühikeste juustega :)

before-after-balayage-hair
before - bland dark hair / after - balayage hair

balayage-ombre-hair-brown

caramel-ombre-hair-balayage-brown