fitness bikini body hm sports bra

I believe you've noticed I haven't done any fitness-related posts for a while now. I wanted to clarify that subject a bit and share some of my thoughts on fitness and working out. 
Going back in time to last winter when I was going to the gym on a daily basis, it worked out really good for us since I was at home with Thor during day time and headed to the gym when Richard got home from work. Things changed when I went back to work in March. Now evenings were the only time I got to hang out with Thor, so I started going to the gym really late in the evening after I had put Thor to bed. That way I still got to work out. But to be honest with you, it affected the relationship between me and Richard cause we rearly spent any one-on-one time together. We didn't practically see each other anymore and that had to change. So, I put family as my no 1 priority and stopped going to the gym. It was a hard decision since fitness had gotten so dear to me and I just started to see some results, but spending time with my family is way more important than having a hot body.
I haven't done anything fitness-related for 4 months now nor eaten healthy, since gym isn't an option anymore. But I am still interested in fitness, so I've come out with some solutions. A few weeks ago I started running again, since it's a great way to get me back into working out routine and it only takes 30-45 minutes a day. And about 3 times a week I work out at home, Thor really loves it and copies my movements. It's so much fun!
Next week I'm starting a 12-week workout routine that can be done at home (and I have a surprise interview planned for you next week aswell!). All in all I am really determined to get my body back into the shape it was last December by the end of October when we are going on a vacation again. Super excited to start working out and I'll keep you updated from now on :)
PS: The above photo is taken this morning after running and below is what my body used to look like. Being my own motivation!
PS2: How do you find the time to work out between work and family? Any tips??


Kui te olete mu blogi juba pikemat aega lugenud, siis usun, et olete tähele pannud, et ma ei ole enam ammu ühtegi fitness postitust teinud. Tahtsin natuke selgitada seda teemat teile ja jagada oma mõtteid.
Minnes ajas tagasi eelmisesse talve kui ma treenisin iga päev, siis selline süsteem sobis meile hästi. Päeviti olin ma Thoriga kodus ja kui õhtul Richard töölt tuli, läksin mina trenni. Asjad muutusid aga märtsis, kui ma läksin ka ise täiskohaga tagasi tööle. Nüüd oli ainuke aeg Thoriga aega veeta vaid õhtuti peale tööd, seega hakkasin ma trennis käima päris hilja õhtul peale Thori magama panemist. Nii sain ma siiski ka jõusaalis käia. Kuid ausalt öeldes, hakkas selline elukorraldus tõsiselt mõjutama minu suhteid Richardiga, sest aeg vaid  meile kahele puudus. Noh tegelikult me enam praktiliselt ei näinudki teineteist ja see pidi muutuma. Seega seadsin ma oma pere 1.kohale ja loobusin trennist. Tegu oli väga raske otsusega, kuna fitness oli mulle muutunud nii tähtsaks ja ma nägin juba esimesi tulemusi ning võistlusedki olid plaanis, kuid pere on mulle kordades tähtsam kui super keha.
Nüüdseks on möödunud 4 kuud nii, et ma pole teinud mingit trenni ega söönud ainult tervislikult, kuna jõusaalis käimine on valikust väljas. Kuid kuna fitnessist olen ma endiselt huvitatud ja igatsen seda väga, siis olen leidnud endale mõned lahendused :) Paar nädalat tagasi hakkasin ma jooksmas käima, see on hea viis viia end tagasi trennitegemise lainele ja võtab vaid 30-45 minutit päevas. Ning umbes 3 korda nädalas olen nüüd hakanud kodus trenni tegema. Thorile see väga meeldib ja ta jäljendab mu liigutusi nii naljakalt!
Järgmisel nädalal alustan ma 12-nädalast kodust trennikuuri (ning mul on järgmiseks nädalaks plaanitud ka üllatusintervjuu!). Kokkuvõtvalt võin teile öelda, et ma olen ülimotiveeritud saamaks oma keha sama vormi kui see oli eelmise aasta detsembris ning seda kõike oktoobri lõpuks, kui me jälle reisile läheme. Ma olen väga elevil oma naasemisest fitnessimaailma ja hoian teid tegemistega kindlasti kursis :)
PS: Ülemine pilt on tehtud täna hommikul peale jooksmist ja alumistel piltidel näete, milline mu keha enne oli. Olen ise endale motivatsiooniks!
PS2: Kuidas teie planeerite oma aega töö, pere ja trenni vahelt? Igasugused ideed ja nipid teretulnud!

abs bikini body fitness model pink nike sports bra

fitness back training girl muscles hm sport

plank fitness bodybuilding adidas zebra sports pants

14 comments

 1. You can go to gym in the morning before work or during the lunch.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thanks for your suggestions :) I can't make it during lunch but definitely consider mornings!

   Delete
 2. Ilus postitus :) Siiras ja armas... pere ON ülekõige :)
  Kas varahommikuti treenimine oleks välistatud?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh sulle!
   Ma püüan hoida seda blogi mitte väga isiklikuna ja mõtlesin tükk aega, kas kirjutada seda postitust või mitte... Tore kuulda, et meeldis :)
   Ma proovin hommikuse trennitegemise kindlasti nüüd varsti järgi. Hommikuti duši all käigud pidin õhtute vastu vahetama, sest Thor ärkas siis IGA KORD ka kell 6 üles ja sellest pesemisest ei tulnud nii midagi välja :D Aga ehk kui ma vaikselt toast välja läheks, siis isegi õnnestuks :)

   Delete
 3. Kui hea on aegajalt lugeda postitusi, mis on JUST sellised - lõpuni siirad ja ausad, ima häbita. See paneb ka ennast korraks seisatama ja hetke peatuma ning mõtlema, et kas mul endal on tegelikult kõik asjad paigas või teen ma lihtsalt näo, et on....või et kas mu suure treeningkoormuse ja piinlikult ülitäpse tervisliku toitumise jälgimise taga ei ole mitte just mingid probleemid, mille eest ma põgenda püüan... See ei lähe küll Sinu teemaga hetkel päris kokku, aga mõtlema pani see mind ikkagi ja just selles suunas....justkui mingi äratundmine....aitäh Sulle nende mõtete eest!
  Kristjaana, Sa oled väga ilus, stiilne ning kaunis Naine ning see pole seotud sellega, kas ja kui palju Sa trenni teed, Sa oled ilus seesmiselt and that's what counts. Sul on imeilus pere ja neil on kindlasti väga heameel, et Sa "tagasi" oled :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Esiteks suur-suur aitäh sulle nende imeilusate sõnade eest!
   Teiseks, see "tagasi" olemine oli väga tabavalt öeldud ja pani mind mõtlema (ning tegi ka natuke kurvaks), et ehk ma olingi oma perele natuke eemal vahepeal. Tore on olla tagasi :)
   Ja kolmandaks, ma saan 100% aru, mida sa mõtled selle esimese osaga. Sellega, et alati me pole teiste vastu ausad ja veel enam enda vastu. Ei näita välja seda, mida me tunneme seest ja kas püüdes midagi piinliku täpsusega teha me hoopis ei püüa kompenseerida midagi muud või vähemalt panna end unustama osa, mis vaja just tähelepanu...

   Delete
 4. Your blog was awesome. The health and fitness is very important for us. I will try it for making my life healthier. Thanks for this great suggestions.

  ReplyDelete
  Replies
  1. I hope you made a typo and my blog still is awesome hehe :P
   But all in all I'm happy I was able to make you think about a healthier life, since health really is important :)

   Delete
 5. Kui minu, kui sporti ja head vormi väga au sees pidava noormehe poolt täiesti aus olla, siis puhtalt isikliku subjektiivse arvamuse kohaselt näed sa hiljutisema pildi peal välja palju naiselikum ja loomulikum ning seega ka hot'im. Mõistagi on maitseid erinevaid, kuid kaldun arvama, et minuga nõustub rohkem inimesi, kui ei nõustu.

  Trenn on hea enda vormis hoidmiseks, kuid kui hakata keskenduma mikroskoopilistele kohtadele oma kehal, on liialdused kerged tulema ning endalegi arusaamatult tekib kinnisidee taoline spiraal, millele tuuakse tihti ohvriks nii iseenda vaimne tasakaal, rõõmsameelsus kui selle kaudu ka lähedaste heaolu ja õnn.

  parimat soovides,
  Tanel

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei Tanel,
   Aitäh sulle selle kommentaari eest! Tore on kuulda ka meeste arvamust :)
   Eks kurvid ole naiselikumad jah kui väga lihastes või lihtsalt skinny keha. Mulle endale meeldib miskit neist kolmes kokku - sale, kuid siiski naiselik ja et väike lihas ka ikka paistaks. Just kerged lihased naistel on minumeelest väga hot :P

   Delete
 6. Mind tabas ka seda postitust lugedes ara tundmine. Mul sama vana poeg ja temaga kodus olles puuan leida 4 kuni 5 korda nadalas aega, et trenni teha. Olen terve elu treeninud ja ilma ei oska kuidagi olla. Tihti treenin tema paevase une ajal voi ka vahel nii, et ta vaatab pealt :D Kui voimalus, siis kain ka jooksmas. Uhesonaga, mis ma oelda tahan, et voimaluse leiab alati ja olen ka seda meelt, et see voimalus ei peaks tulema perega oldud aja arvelt. Minu meelest on sul ka vaiksemate musklitega vaga kena keha, aga peamine on end oma kehas hasti tunda, olgu siis selleks suured voi vaikesed musklid. Edu!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kodus olles on tõesti mõnus! Siis terve päev vaba ja saabki teha trenni kodus kas lapse une ajal või siis kasvõi lapsega koos. Minna ka näiteks jooksma nii, et lükkad last kärus või teed mõningaid kükke ja muid vigureid mänguväljakul - võimalusi tuhandeid :)
   Kui ma olin veel kodune, siis käisin vahel päeval jõusaalis ka, niiet Thor oli sellel ajal mängutoas, aga see ikka pideva lahendusena üldse ei sobi, pigem vahel kui kuskile pole last panna.
   Nüüd olen mõnel päeval peale tööd või nädalavahetuseti hommikuti jooksmas käinud. Tahaks just seda polstrit natuke vähemaks saada, väga suuri muskleid ei ihaldagi ja need pole ilma jõusaalita ka võimalikud.
   Aitäh ja edu sulle ka :)

   Delete
 7. Tere Kristjaana!

  Väga tore näha, et on naisi, kes viitsivad ja tahavad enesega tegeleda ka pere, töö ja laste kõrvalt. Ise olen endine fitnessivõistleja, eelmisel aastal sünnitasin tütre, sel sügisel saan poja emaks, mõlemi raseduse aja olen käinud jätkuvalt tegemas korralikku jõutrenni, lisaks on kodus olemas veloergomeeter, millel vabadel päevadel lapse uneajal sõidan (kuna sünnituseni on jäänud vaid 2 kuud, siis olengi rattasõidu vahetanud välja pikkade kiirkõnni käikude vastu, mida tegin ka koos lapsega lapse uneajal. Peale teist sünnitust jätkan kindlasti esimesel võimalusel jõutrennidega (eelmise raseduse ajal tegin viimase trenni saalis pave enne sünnitust,tagasi olin 9 päeva hiljem, sest enne lihtsalt olime veel haiglas lapsega). Vanem laps saab olla hoidjatädiga lastetoas, pisem turvahälliga saalis kaasas- enamus saale seda küll ei aksepteeri, aga tuleb järelikult siis leida see saal, mis on piisavalt lastesõbralik ja kui käia beebi uneajal päeval näiteks, siis see ei sega ka teisi treenijaid ;) Iseendale tuleb aega leida ja kui keha on treeninguga harjunud, siis seda enam- on pärast omal hea olla ja tervel perel järelikult ka! Nii et igati edu Sulle treeningutes, eeldused on Sul head, saavutamaks rohkemat kui lihtsalt hea vorm!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tere Annika!
   Super tubli oled ja nii ilus keha!!!
   Treenimine ongi tegelikult ju elustiil, eriti profitasemel tegutsedes ning kodune olles on selleks ideaalne võimalus. Ja Sinu jutu põhjal on näha, et alati on võimalus, see tuleb lihtsalt üles leida, mitte vabandusi leida :)
   Kahjuks hetkel täiskohaga tööl käies ma lapse mängutuppa jätmist meie peres võimalusena ei kaalu, sest pärast pikka päeva lasteaias ei taha ma teda kohe kuidagi jätta veel kuskile ootama, nii tema seisukohast kui ka enda omast. Kuid kui tekib võimalus jälle kodune olla ja päeviti trennis käia, siis kindlasti hakkan taas ka jõusaalis käima. Prageu püüan koduseinte vahel hakkama saada :)

   Delete