luisaviaroma summer sale msgm dress chiara ferragni shoes armani dress

Summer sales are on full speed and I honestly love sales cause they are the best time to buy otherwise expensive designer stuff with huge discounts. Online luxury store Luisa Via Roma is having a big -70% summer sale. But sometimes even 70% off can still be a bit too high of a price to splurge on. At least in my case... 
I may have a solution to that little problem hehe :) What if I told you I have a secret code that gives you an extra 20% off of everything? How about getting the shoes of your dreams, a long-wanted dress, a gorgeous accessory or that handbag you've always wanted 90% cheaper!? Now we're talking, right! Just enter the code RSFR20 at checkout and voila you have even bigger discount on your items. BTW, shipping to Estonia as well as to many other destinations is totally free :)
On the photo above you can see my favourites from the sale. These items can be easily shopped just by clicking on the links below!

Suvised allahindlused on täies hoos ja ma võin ausalt öelda, et ma armastan allahindlusi, kuna need on ideaalne aeg osta ilusat, kuid muidu nii-nii kallist disainerite loomingut kordades odavamalt. Luksuskaupade veebipoel Luisa Via Romal on suur -70% suvine allahindlus. Kuid olgem ausad, vahel on hind ka olenemata 70%-lisest soodustusest ikka liiga krõbe laristamiseks. Vähemalt minu puhul...
Kuid õnneks on mul sellele väiksele probleemile lahendus olemas hehe :) Mis oleks, kui ma ütleks teile, et mul on salajane kood, millega saab kõik allahinnatud esemed lisaks veel 20% soodsamalt? Kuidas kõlab võimalus osta unistuste kingad, kaua ihaldatud kleidike, mõni imeilus aksessuaar või hoopis käekott, mida oled alati tahtnud omada 90% täishinnast odavamalt!? Päris hästi, eks! Selleks sisesta oma ostukorvi eest tasudes kood RSFS20 ja voila, veelgi suurem allahindlus on rakendunud. Muide, saatmine Eestisse ja enamustesse teistesse riikidesse on täiesti tasuta :)
Ülemisele pildile koondasin oma lemmikud Luisa Via Roma allahindlusest. Neid saate osta otse all olevatele linkidele klikkides!