5 questions kayla itsines bikini body guide

Kayla Itsines' name has become well-known to all the women dreaming of looking good and feeling sexy. Her Bikini Body Guide is a huge success and the results after 12-week program are just unbelievable.
I discovered Kayla's program when, as I've stated before, was looking for a workout plan I could do at home and that doesn't take much time yet still gives me the results I want. Although the transformation photos of clients are amazing I wasn't completely sure if this is the best program for me, so I asked Kayla a few questions to help her make up my mind.
You can read my interview with her below and, needless to say, I'm excited to start the 12-week Bikini Body Guide next week :))

Kayla Itsines'i nimi on vist teada kõigile noortele naistele, kes unistavad ilusast seksikast kehast. Tema Bikiinikeha Trennikava on üle maailma meeletult edukas ja tulemused pärast 12-nädalast programmi on täiesti uskumatud.
Ma avastasin Kayla trennikava siis, kui ma otsisin endale head trennikava, mida saaks teha kodus ja mis ei võtaks palju aega, kuid samas oleks tõhus, nagu ma siin hiljuti ka mainisin. Kuigi klientide muutumispildid on imetlusväärsed, polnud ma siiski päris kindel, kas see on just see õige programm ka mulle, seega küsisin Kaylalt endalt mõned küsimused, et aidata mul otsus langetada.
Minu intervjuud temaga võite lugeda allpoolt (ei hakanud tõlkima, saate Google Translate kasutada :) ja on vist üleliigne öelda, et ma otsustasin tema kava kasuks ja alustan seda juba järgmisel nädalal. Nii põnev :)) 

Why is your program different than other fitness programs?

My training consept is about getting the most out of a limited amount of time. In today's society most people are time poor so I wanted to help them burn as much fat as possible in as little time as possible without sacrificing quality of training. By applying science-based concepts to my particular style of training I was able to get the outcomes that girls wanted. These included flat stomachs, toned thighs and strong, slim arms. With the customer's goal in focus, the knowledge that I had learnt over the years and a passion to create something unique, I came up with my eBook concept, The Bikini Body Guide.
The three weekly resistance workouts go for 28 minutes, require minimal equipment and can be used by almost all fitness levels. Outside of these resistance sessions there is a comprehensive week-by-week cardio guide that breaks down different types of cardio, how they all work together and why they work.
I thought that the science behind my guide was almost more important than the program so I made sure I incorporated it inside the books with a quite extensive educational section. I believe in helping my clients grow through exercise but also respect that education is an important factor when committing to any new lifestyle. If you do not understand something, you will not place trust in it. If you do not trust it, you will not dedicate to it.

Biggest misconception about weigh loss?

More exercises = more results.
Most people are under the illusion that you have to train twice a day, seven days a week and weigh all your food to the gram to get results. This could not be further from the truth. I have heard of many people increasing their training amount just because they weren't getting any results.
Over training and stressing your body will actually make it harder for you to lose weight. Both exercising for a long time in one session or exercising multiple times per day, every day, will raise your cortisol (stress hormone) levels and inhibit your bodies normal functions/reaction to training including hormone production, weight loss and energy production. It is not as simple as calories in vs energy out.

What's a day of eating like?

From when you wake up to when you go to bed?
I generally change things up a bit because I believe variety is really important in your diet. But for example an average day of mine could look like this:
Breakfast: toast with poached eggs, avocado and tomato plus a cup of herbal tea. I love berry tea in the mornings.
After morning shift: one piece of fruit.
Lunch: chicken yiros (a wrap) with homemade tzatziki, lettuce, tomato and onion.
Afternoon snack: tuna salad and a piece of fruit.
Dinner: avgolemono (fluffy lemon and rice soup, my absolute favourite!) with chicken.
Evening: I always have a peppermint or chamomile tea in the evenings.

Any advice for girls who can't live without a certain "bad" food?

Have it! The choice is always yours. If you can accommodate this into your meal plan with a cheat or flexi meal then do so. But the point still stands, if you "can't live without it" every day of the week then don't expect to live with your dream body.

Any tips for all the ladies out there looking to get bikini body ready?

Dedication!!! Find something that works for YOU and stick to it! It's about maintaining your lifestyle change for the long run so that you feel confident 100%  of the time. Its not always about having a "bikini body", it's about being confident and happy with yourself. Just don't expect 100% results, if you don't put in 100% of the effort!


kayla itsines bikini body workout flat abs

22 comments

 1. Nii põnev oli lugeda seda intervjuud :) Teen ise ka hetkel seda kava ja ma olen väga rahul, sest nii väheste harjutustega saab väga kiirelt vormi, minu puhul on juba kuu ajaga väikest muutust näha. Super! :)
  www.aniitsik.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh kui lahe! Kas valisid ainult treeningprogrammi või totitumisega variandi? Mitmenda nädala juures oled? :P

   Delete
  2. Ainult treenigprogrammi, sest olen oma toitumisega rahul ja püüan süüa tervislikult.
   Pühapäeval saab 4 nädalat läbi ja saab teise pildi teha ning võrrelda :D

   Delete
 2. Mul 12 nädalat tehtud, nüüd juba uuel ringil ja üritan ka elukaaslast kaasata:) Minu tulemused muidugi pole sellised nagu instagramis näha. Selles võin vaid ennast süüdistada, sest toitumist ma nii palju ei jälginud ja ikka luban endale patustada, vähemalt alkoholi tarbimise olen miinimumini viinud, aga vahel magusast ei suuda loobuda. Aga tulemusi näen sellegipoolest ja need tulemused pole mitte üldse pahad :) Kui nüüd uuesti 12 nädalat tehtud, siis arvatavasti võtan versioon 2 ette.

  Jõudu ja edu!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tubli! Mulle olid alguses need harjutused ikka väga rasked, et teha ära absoluutselt kõik nii nagu näidatud on. Eriti käelihased, appiii!! :D
   2.0 pidi advanced olema, niiet ma usun, et sul tulemused ikka väga head ja oled tugev ;)

   Delete
  2. Hehhee...sama siin, ülakeha mul nõrk ja kätekõveruste tegemine on mulle väga piinarikas, isegi peale 12-nädalast kava. Mõtlesin, et taas algusest alustamine on piece of cake, kuid oi kuidas ma eksisin, ikka sama hull.

   Delete
 3. Nice post!

  Have a nice weekend! XX

  www.floortjeloves.com
  www.facebook.com/floortjeloves

  ReplyDelete
 4. Kas see kava ongi see pilt,kõhulihasteharjutustega,mis sa siia panid või veel midagi?

  ReplyDelete
  Replies
  1. See oli lihtsalt üks väike harjutuse pilt :)
   Kava iseenesest koosneb 12 trenninädalast, kus igal nädalal on 3 trenni, millest iga trenn omakorda koosneb 8 erinevast harjutusest.
   See pilt mille ma panin, annab lihtsalt aimu, milline näeb kava välja ja samas annab võimaluse natuke kõhuliste harjutusi kodus teha :P

   Delete
 5. Kas Sa tellisid temalt ainult treeningkava või toitumise ka? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma võtsin ainult treeningkava, kuna erinevad toitumiskavad on mul olemas varasemast ajast ja mulle meeldib ise oma menüüd kokku panna :P

   Delete
 6. Jee, väga tore postitus! Hea inspiratsioon, et septembrist tubliks hakata! :D

  ReplyDelete
 7. Hei, môtlen ka selle 12 nädala treeningkava tellida. Aga kas seda on vôimalik teha täies mahus kodustes tingimustes? Mulle ei meeldi jôusaalis käia vôi spordihoones kuid kodus teeks hea meelega ��

  ReplyDelete
  Replies
  1. Saab teha kodus kõike jaa, ma ise teen ka kodus :)
   Ainuke asi on see, et peaksid ostma endale hüppenööri, 1 paari hantleid ja bosu palli, et kõiki harjutusi saaks teha. Või siis hüppama ilma hüppenöörita, asendama hantlid mõne muu raske asjaga ja palli harjutusi tegema ilma pallita:P

   Delete
 8. Olen instas tema postitusi pikalt vaadanud ja imetlenud tulemusi. Tundub, et peab ikkagi pärast sinu postituse lugemist selle kava tellima. 2 rasedust jutti on kehale liiga palju kilosid "kinkinud"

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tulemused on tõesti super. Aga kava on päris raske ka, põhimõtteliselt iga päev peab ikka trenni tegema... Aga no asi seda väärt ja ega muidu need tulemused tulegi :P

   Delete
 9. Mul ka see Kayla kava, aga ma ei saa hästi inglise keelest aru.. Et kuidas neid circuite teha tuleb? Mingi 7 minutit jutti, siis puhkad ja teed järgmised 7 ja nii mõlemat circuiti 2 korda?? Ja ma ei suuda ka kuskilt välja lugeda et igapäevaselt tuleks trenni teha, vaid et ülepäeva ju .. Ühesõnaga äkki viitsid aidata ja veits seletada?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tere! Ikka viitsin aidata :)
   Oled täitsa õigesti aru saanud! Kõigepealt teed esimese circuiti 4 harjutust ja kui saad nad enne tehtud, kui 7 minutit täis, teed uuesti. Põhiline on teha 7 minutit järjest ja siis puhata 1 min. Seejärel teed samamoodi circuit 2 ja nii mõlemat ringi kaks korda, et kokku kestaks trenn 28 minutit.
   Trenni tuleb teha 3 korda nädalas (näiteks E,K,R või T,N,L). Võid ka teha kaks päeva järjest trenni, aga põhiline on see, et ühel päeval ei tohi kahte trenni teha.
   Loodan, et said nüüd natuke rohkem asjast aru.
   Head trennitegemist! :)

   Delete
 10. Hei! Oled ilmselt 12nädala kava nüüdseks ammu läbinud! Kuidas olid tulemused? Kas oled rahul sellega, et tellisid ainult workout plani või oleksid võinud ka toitumisraamatu tellida? Oleksin väga tänulik sinu vastuste eest!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei :)
   12 nädalat sai mul augusti lõpus läbi jah. Kavaga olen rahul - väga hea lühike ja samas väga raske ja tõhus. Toiduplaani kohapealt ei oska soovitada, kuna ma isiklikult ei tahtnud seda, sest mulle ei meeldi süüa migni kava järgi iga päev seda, mis ette on öeldud. Pigem tahan teha ja süüa ikka seda, mis endale maitseb :) Kui tervislikult toituda, siis pole ju lõppkokkuvõttes vahet, mida täpselt süüa... Seega mina ei näe sellel mõtet, aga eks see oleneb kõik ikka inimesest endast, mõnele just meeldib, kui täpselt ette ka öeldud, mida ja kui palju süüa tohib.
   Loodan, et mu segasest vastusest oli Sulle ehk väheke kasu :)

   Delete