white cami mohito shorts river island shoes

Sometimes less is more. Especially when it comes to pure white outfits where a simple top, shorts and a pair of heels is all you need. No unnecessary jewelry or accessories. Plus a little extra bonus with white clothing is that gorgeous tan you instantly get!

Vahel kehtib hästi ütlus "Vähem on rohkem". Eriti kui tegu on lihtsa valge outfitiga, mis koosneb vaid kolmest esemest - topist, lühikestest pükstest ja kontsakingadest. Ei mingeid üleliigseid ehteid ega aksessuaare. Sellisel komplektil on ka väike lisaboonus: valgetes riietes on sul automaatselt ilus pruun jume!

crochet top white shorts electric blue heels

white crochet cami top

cami top mohito white pants river island court shoes

white top shorts pink nails tan

TOP FROM FRANCE (similar here, here and here)
MOHITO SHORTS (similar here, here and here)
RIVER ISLAND SHOES (here in purple and pink and similar blue ones here)

Shop my look:

3 comments

 1. Kadestamisväärselt ilus kulmukaar on sul! Kas sa värvid kulme keemiliselt,millise värviga sa selle ilusa pruuni tooni saavutad?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi aitäh :) Ma värvin keemiliselt jah, kasutan Estel Professional'i Only Looks pruuni värvi (Kaubamajast ostan). Ja siis kui värv hakkab juba maha kuluma, siis teen tihedamaks kulme mingi suvalise tumepruuni lauvärviga :D

   Delete
 2. Äh ma teen ka nii :D mul teise firma värv,ka pruun,aga tulemus ei jää nii pruun,kui ma tahaksin,sellepärast uuringi. Tuleb sammud kaupsi seada!

  ReplyDelete