hm floral peplum top mohito white shorts

You can't go to Crete and not visit the Knossos Palace. What would my high school art-history teacher say hehe!? Well actually I was going to visit Knossos anyway ;) But we did somehow manage to pick the hottest day ever to do that. Although we went there pretty early in the morning to avoid big grouds of turists and steaming hot weather, we failed on both. All in all Knossos was pretty impressive and I could imagine why he chose to live there, overlooking the big palace and his land. But I personally would have picked some place near the sea, so I could take a quick swim to cool off on a hot day like that.
After Knossos we headed to Iraklion, the capital of Crete. Totally different from the rest of the island! Most people are locals; there is heavy traffic; you can do lots of shopping; so many cafes, coffee shops and frozen yogurt shops; beautiful big parks. Since Thor is a big fan of social life and he insists on coing to towndown to cafes almost every day, he really enjoyed that day, too. And I just can't get over of how cute he is!

Ei tohi käia Kreeta saarel külastamata Knossose paleed. Mida mu keskooliaegne kunstiajaloo õpetaja küll ütleks hehe!? Tegelt plaanisime me Knossost külastada nagunii ;) Kuid kuidagi õnnestus meil selleks valida kõige kuumem päev. Ja kuigi me läksime sinna päris varakult, et vältida suuri turistidehorde ja tulikuuma ilma, nurjusid mõlemad katsed. Kokkuvõtvalt oli Knossos päris muljetavaldav ja ma saan aru, miks ta valis just selle koha omale elukohaks. Suur palee ja viljakandvad maalapid võisid hiilgeajal olla väga kenad. Kuid isiklikult oleks ma valinud mõne koha merele lähemalt, et samasugusel kuumal suvepäeval end vahepeal natuke jahutada.
Peale Knossost läksime me Iraklioni, mis on Kreeta pealinn. Iraklion erines ülejäänud saarest täielikult! Enamik sealseid inimesi on kohalikud; seal on meeletud liiklusummikud; palju poode šoppamiseks; iga nurga peal on kohvikud, kohvipoed ja jäätisekohvikud; mitmeid suuri parke. Kuna Thor on meil suur seltskondliku elu fänn ja tahab peaaegu iga päev, et me läheks linna kohvikusse, siis meeldis ka talle päev pealinnas väga. Ja mul ei saa vist kunagi küllalt nende piltide vaatamisest, ta on lihtsalt nii armas!
PS: täna on viimane päev osaleda Valge Naeratuse giveaways! Juba õhtul valin välja 3 õnnelikku võitjat :)
knossos palace crete

mens white polo red shorts knossos palace crete

iraklion crete outfit mom toddler

iraklion park tall trees crete

palace ruins knossos crete

floral top white shorts knossos palace

H&M PEPLUM TOP (similar here and here) AND SANDALS
MOHITO SHORTS (similar here and here)
MANGO SUNGLASSES (similar here and here)