gina tricot tsirt asos lace shorts haapsalu

I spent the whole Tuesday in beautiful Haapsalu with Thor and my parents. We visited cafes, went to the beach, wondered the streets, played in the playground and visited some more cafes. It was a truly wonderful day! Total quality time with my parents and Thor really enjoyed it too, cause he was at the center of attention the whole day and got to eat lots of ice-cream :)

Ma veetsin terve teisipäeva imekaunis Haapsalus koos Thori ja oma vanematega. Me nautisime kohvikutes head toitu, käisime rannas, uitasime mööda tänavaid, mängisime mänguväljakutel ja külastasime veel kohvikuid. See oli tõeliselt imeline päev! Täielik kvaliteetaeg oma vanematega ja Thor ka väga nautis seda, sest ta oli terve päeva kõigi tähelepanu keskpunktis ja sai palju jäätist süüa :)

haapsalu railway statio purple asos shorts

railway station haapsalu

blond toddler lime green polo

asos purple lace shorts gina tricot white tshirt

abandoned railway haapsalu

toddler hat polo shirt shorts

lace shorts asos white top

playground toddler fun

old railway station train haapsalu

GINA TRICOT SHIRT (similar here)
ASOS SHORTS (here)
H&M SANDALS
RAY-BAN SUNGLASSES (here)


4 comments

 1. Kas sa võiksid natuke täpsustada, millistes kohvikutes ja muidu toredates kohtades käisite ja mida soovitaksid külastada? Ma plaanin ka just üle pika aja Haapsalllu minekut ja oleksin igasuguste heade soovituste eest väga tänulik :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa ikka võin :)
   Me käisime söömas Müüriääre kohvikus, kus oli mõnus sisehoov ja maitsvad salatid/praed. Ülihead koogid ja jäälatted saime Hapsal Dietrichi kohvikust.
   Kui oled juhuslikult väikse lapsega minemas, siis Lossivaremetes on hästi suur ja puhas ja armas mänguväljak, kus Thor oleks vist võinud terve päeva veeta.
   No ja siis käisime veel rongijaamas vanu ronge vaatamas ja mere ääres ja vanalinnas tänavaid mööda jalutamas, seal nii mitmeid armsaid väikseid majakesi :)

   Delete
 2. olen ise põline haapsallane ja mina soovitaksin müüriäärest eemale hoida, haapsalus on nii palju vahvaid uusi kohti, mida uudistada.müüriääre tase on aastatega langenud ja paremad koogikesed saab isegi ületee dietrichist või kuursaalist. näiteks jahta on mereäärne söögikoht, imemaitsvad toidud hea hinnaga, lisaks dietrich'i kohvikus on täitsa mõnus. kui on soovi odavalt head kodust toitu saada siis peatänava ääres täitsa kaubamaja lähistel on Taksi pubi, seal saab prae 3-4 euroga :)
  lisaks hiljuti avati veel mahekohvik, asub ka vanalinnas,seal hubane istuda.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh hea siseinfo eest!
   Dietrich meeldis mulle ka väga ja need koogid olid lihtsalt võrratud :P
   Järgmine kord kui lähen Haapsallu, siis tahan kindlasti selle mahekohviku järele proovida, millest rääkisid.

   Delete