fashion books chanel vogue

Reading books is one of my favourite pastime activities and I read at least an hour a day. I suggest you to do the same :) Turn off your TV or computer and go sit in an hammock or go to the beach and read a book! Cause it's summer and reading is just so relaxing and educating at the same time. Read books on the subjects that you are interested in. For example, in the winter I read all sorts of books about communication and about how people think and act. Now I'm in the middle of my third book about finance. After that, moving on to fashion for easier summer readings. 
Below this post you'll  find lots of fashion books from which to choose. And of course necessary items like candles, vases with flowers, accessories and picures to go together on the table with your books for that gorgeous decor look as in these photos.
Do you love to read? When was the last time you read a book? What was it? Let me know! :)

Raamatute lugemine on üks mu lemmikumaid ajaveetmise viise ja ma loen iga päev vähemalt tunnikese. Soovitan teilgi sedasama teha :) Lülitage välja oma telekas või arvuti ja minge istuge õue võrkkiike või minge randa ja lugege raamatuid! Sest praegu on suvi ja lugemine on lihtsalt nii mõnus ja hariv tegevus üheaegselt. Lugege raamatuid teemadel, mis teid huvitavad. Näiteks talvel lugesin ma raamatuid motivatsioonist, suhtlemisest ja inimeste käitumisest. Praegu on mul poole peal kolmas finantsvaldkonna raamat ning kui see läbi saab, siis võta kätte suviselt kerge moealase lugemise.
Selle postituse allosas leiate palju moeraamatuid, mille seast valida endale miskit lugemiseks. Ning loomulikult ka sinna juurde käivad olulised esemed nagu küünlad, vaasid lilledega, lauakaunistused ja pildid, mis panna lauale koos raamatutega, et luua oma kodus sama ilus kujundus nagu siin piltidelgi.
Kas teile meeldib lugeda? Millal viimati raamatut lugesite? Mis raamat see oli? Andke mulle teada! :)

christian dior balmain roger vivier books

fashion books table setup camera flowers

book table candle fresh flowers

(Photos via Pinterest)

Shop fashion books here:


Candles & vases:


Picture frames & trays:

6 comments

 1. Loen üsna palju, kui päeval rohkem ei jõua, siis enne magama jäämist ca tunnike kindlasti! Minu jaoks pole ka mitte mingi probleem veeta näiteks terve laupäev lugemismaratoni pidades... kuigi mu elukaaslane ütleb siis alati, et olen nagu eriline nohik nurgas :D
  Lugemisharjumus on kindlasti süvenenud tänu mu emale, kes on kirjanduse õpetaja. Ta on alati soovitanud mulle häid raamatuid, kuigi ta ka ise naerab, et nüüd on rollid pigem vahetunud ja mina jagan soovitusi talle.
  Lisaks meeldib mulle väga sait www.goodreads.com! Seal saab lugeda arvustusi ja seada endale eesmärke ning nimekirju loetud ja lugemata raamatutest, nii on kindel, et mõni hea raamat ära ei unune! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ohh kõlab nii mõnusalt :) Kas loed pigem juturaamatuid või mingi kindla ala kirjandust?
   See Goodreads tudub väga hea lehekülg olevat. Kindlalt vaatan järgi ja ja jätan meelde selle! Praegu kasutan uute raamatute kirjapanemiseks, mida tahaksin lugeda, oma telefoni haha. Aitäh hea soovituse eest :))

   Delete
  2. Kõige rohkem meeldib mulle lugeda just tõsielul põhinevaid lugusid. Näiteks viimase aasta jooksul loen väga palju Sinisukk kirjastuse poolt välja antavaid raamatuid, sellised valgete kaantega ning kõik on erinevad elude ja juhtumite lood ning need on tõesti väga põnevad ja lausa hämmastavad! Vahelduseks meeldib ka muud, kuid tõsielu on ikka kõige põnevam :)

   Delete
 2. Mulle meeldib ka lugeda, hetkel on käsil selline raamat: https://www.goodreads.com/book/show/17788403-maybe-someday?ac=1

  Kas Sa loed pigem eesti või inglise keeles? Ma muidu lugesin eesti keeles, aga viimased paar kuud inglise keelse kirjanduse peale üle läinud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma loen ka põhiliselt inglise keeles, sest eesti keeles lihtsalt pole väga midagi saada, vähemalt uut kirjandust. Viimasel ajal loen hästi palju üldse e-raamatuid, aga neid on silmadele jube väsitav arvutist lugeda... Peaks e-lugeja ostma.

   Kuida sulle see "Maybe Someday" meeldib? Tundub mõnus suvelugemine :)

   Delete
  2. Ma olen ka e-raamatuid arvutis sirvinud, aga simladele ei sobinud see variant kohe üldse.
   Kuigi olen hetkel veel üpris alguses, on siiani hea raamat. :)

   Delete