sitia crete palm trees harbour

Hi babes! I have a new website design, as you can see. Unfortunately my site crashed yesterday and this morning, when I started working with this post, I discovered it. So for the whole day I've been working with html codes. I couldn't restore my design so I had to find a new one I liked and costumise it to my liking. And do it fast. Needless to say how sad I was, cause I really liked my page's design and paying for yet another template really wasn't something I looked forward to... But that's life.

Enough about that and on to my post now :) These photos are from a city called Sitia, a beatiful and really calm harbour town that we liked the most on this island. We didn't initially planned to visit Sitia while roadtripping but our destination for the day, Vai (picture-perfect beach where Bounty chocolate commercial was filmed) was way too far. As we had driven for 3 hours already we just wanted to get outside the car and on to any beach. So the road took us to Sitia and I'm happy with the destination.

Tsauki! Nagu te näete, on mu lehel uus disain. Kahjuks on eilse päeva jooksul mu leht kokku jooksnud ja kui ma täna hommikul hakkasin seda postitust kokku panema, siis ma avastasin selle. Mu imeilus kujundus oli kõik kadunud ja asendunud mingi suvalise bloggeri kujundusega ja kogu leht nägi lihtsalt õudne välja, ma olin kohe päris õnnetu :( Seega terve tänase päeva olen ma töötanud html-koodidega, kuigi mul olid hoopis muud plaanid (jumal tänatud, et ma oskan htmli!). Mul ei õnnestunud oma kujundust taastada ja loomulikult oli ka back-up fail nagu imekombel arvutist kadunud. Seega pidin ma leidma endale kähku uue kujunduspõhja, mis mulle meeldib ja hakkama seda enda käe järgi muutma. Ning tegema seda kõike kiiresti. Pole vist vaja öelda, kui kurb ma kõige selle juures olen, sest mulle väga meeldis mu leht ja kuna olen sinna alla ka omajagu raha pannud, siis uue ostmine polnud just meelistegevus... Aga selline on elu.

Aitab halast ja räägin edasi nüüd põhiteemast - sellest postitusest :) Need pildid on tehtud linnas nimega Sitia, mis on hästi armas ja rahulik väike sadamalinnake ning millest kujunes sihtkoht, mis meile saarel kõige enam meeldis. Algselt me ei plaaninud üldse Sitiat külastada, vaid minna hoopis Vaile (piltilus rand, kus filmiti Bounty šokolaadi reklaam). Kuid kui me olime juba 3h sõitnud ja kohale polnud ikka jõudnud, siis tahtsime lihtsalt saada autost välja ja minna randa. Ja tee viis meid Sitiasse. Mulle meeldib kui sa lased vahelduseks elul end juhtida. Ta viib sind imelistesse kohtadesse!

harbour mom toddler sitia crete

kids hm shirt zara shorts striped shorts hm tshirt sitia

sitia vire sea palm trees crete

boat child sitia crete

asos lace sheer top jean shorts hm hat sitia

ASOS BLOUSE
LINDEX SHORTS
H&M HAT

4 comments

 1. Kas Sa tõmbasid selle teema kuskilt ja kas see oli tasuline? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tasuline ikka jah, kuid õnneks soodsam kui mu eelmine kujundus, mis maksis sadu dollareid.
   Veebidisaine on väga palju ja neid saab lihtsalt osta :) Pane kasvõi Google otsingusse "blog design for blogger" (või wordpress või misiganes platvormi peal su blogi on) ja tuleb palju ettevõtteid, mis teevad blogikujundusi. Olenevalt sinu kujundus- ja html-alastest teadmistest ja sellest, millist kujundust täpselt tahad, on valikuid mitmeid. Nii personaalsed kujundused kui ka pooleldi valmis tehtud põhjad, mida saab muuta (nagu mul on) kui ka päris valmis template, mis on kõige soodsam variant, aga võib ka lihtsalt teistel samasugune olla.

   Delete
 2. Mulle väga meeldib see kujundus! Header on väga kaunis ning alumise osa new post-old post osa on ka väga stiilne :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, ma ka täitsa rahul :)
   Mulle endale meeldis vaja kujunduse new post/old post font rohkem, aga seal jäid nad nii halvasti üksteise otsa, et nii on vist tõesti parem. Lihtsam lugeda vähemalt!

   Delete