asos greylin tfnc lydia lace embellished floral red yellow blue dress
Top row: here, here, here
Bottom row: here, here, here

Beautiful, light and colourful dresses are a total must during summer and I truly love to wear dresses - perfect for the beach, to the cafes or a a night out. Right now there is a huge sale on Asos with 25% off dresses! On the top photo you can see my favourite finds for every occasion, click on the links to see the details ;)
And on top of that sale, if your going to go on a holiday any time soon, you'll definitely need some beach essentials and they are all up to 60% off until tomorrow. Such a bargain! Click here to get them.

Ilusad, õhulised ja värvilised kleidid on suvel lausa kohustuslikud ja mulle hullult meeldib kanda kleite - sobivad randa, linna peale kohvikutesse, peole ja põhimõtteliselt kuhu iganes! Praegu on Asoses suur -25% allahindlus kleitidele! Ülemisel pildil näete te minu lemmikuid leide sellest allahindlusest, linkidele vajutades näete rohkem pilte ja infot iga kleidi kohta ;)
Ja et ikka täielikult suveks valmistuda, algas veel üks allahindlus -60% kõigele vajalikule puhkuse jaoks (ja puhkused on ju kõigil varsti tulemas). Kliki siia, et näha pakkumisi, mis kehtivad vaid homseni.