100 happy days outfit fashion style

If you follow me on Instagram you have definitely seen me tagging my pictures with hastag #100happydays. That's because I participated in a challenge where you have to post a picture of something each day that makes you happy. And do that for 100 days in a row.
The main reason in this challenge is to find happiness in everything around you even in the most awful days so that you would appreciate life more. My challenge is now over and I made collages of my photos (it took me practically whole day to make these haha) taken during the last 100 days. Let me know what you think and participate in this challenge aswell if you haven't already :)

Need, kes järgnevad mulle Instagramis on kindlasti märganud mu piltide all hastagi #100happydays. See märge on seal seetõttu, et ma osalesin ühes väljakutses, kus sa pead postitama iga päev pildi millestki, mis sind õnnelikuks teeb. Ja nii 100 päeva järjest.
Väljakutse peamine eesmärk on leida miskit ilusat igas päevas, ka kõige kohutavamatel päevadel, kui tahad ainult teki all olla. Seeläbi hakkad nägema rohkem positiivset enda ümber. Minu 100-päeva-väljakutse on nüüd läbi ja ma tegin nendest õnnelikest piltidest kollaažid (mille kokkupanemine võttis mul praktiliselt kogu päeva haha). Hästi armas oleks, kui annaksite tagasisidet, mis te arvate ja kas teie ka osalesite/plaanite osaleda selles väljakutses :)

100 happy days mom toddler selfie

100 happy days flowers champagne cakes strawberries love red

100 happy days girl makeup fashion

100 happy days food dinner breakfast healthy rhubarb cake

100 happy days family toddler love

100 happy days outfit style fashion ootd

100 happy days biosculture gel nails il mio leopard pony hair slippers

100 happy days nikon d5100 bikini fitness competition shoes

100 happy days mastercard coldrex river island raw chocolate