gina tricot white ombre maxi dress

Looking at these photos now seem so surreal that they were taken only a few days ago in super hot Pärnu... We spent out Saturday there and had lots of fun!
For me, life is all about creating memories through beautiful moments with my loved ones. And I never regret any money nor time spent when I was having fun. I want the same for my child, cause he needs to enjoy life and create beautiful memories aswell. So when he wants to eat ice-cream so that his whole shirt is covered with it or take a pee-pee outside on the side of a road, so be it - have fun! I can wash the shirt and using the toilet inside is so ordinary and boring :)
 
Vaadates praegu tagasi nädalavahetusel tehtud fotodele tundub see soe Pärnu ilm nii ebareaalne... Me veetsime laupäeva Pärnus ja meil oli väga tore ja lõbus!
Minu jaoks on kõige tähtsam asi elus luua mälestusi läbi ilusate hetkede ja koos oma kallite inimestega. Seetõttu ei kahetse ma kunagi seda raha või aega, mis kulus, kui mul oli sealjuures tore. Sama tahan ma ka oma lapsele, sest ka tema peab nautima elu ja looma endale ilusaid mälestusi. Seega, kui Thor tahab süüa šokolaadi jäätist nii, et terve pluus on sellega koos või pissida õues maantee ääres, siis lasku käia - peaasi et oleks vahva! Ma saan alati pesta särgi puhtaks ja toas vetsus käimine on nii igav :)
toddler in stroller sandals

men fashion red shorts white shirt

guess denim beach bag gina tricot maxi dress

man toddler stroll park

toddler country side

outfit summer maxi dress ombre beach bag