wishlet-bracelet-gina-tricot-tshirt

"Wear, believe, create change"
The Wishlet is a bracelet that represents positivity and support. The collection consists of 11 bracelets, each in different colour and carrying a different message. Mines have the messages "Paint your dreams in the boldest colours" and "Mind over matter. If it don't mind it don't matter".
What I love the most about these bracelets is that a share of the proceeds go to charity and you can choose the charity you want to support yourself simply from the list when buying a Wishlet from their e-store or from NuNordik.
Also check out The Wishlet's Facebook page to read more about the story behind the bracelets and to see how to style yours!

"Kanna, usu, loo erinevusi"
The Wishlet on käevõru, mis esindab positiivsust ja toetust. Ehtekollektsioon koosneb 11 erinevat värvi ja erineva positiivse sõnumiga käevõrust. Minu omadel on sõnumid "Värvi oma unistused kõige tugevamates värvides" ja "Vaim üle vajaduse. Kui see ei toida vaimu, pole sel tähtust".
Mis mulle meeldib nende käevõrude juures enim on see, et osa tuludest läheb heategevuseks ning heategevusorganisatsiooni, mida sa tahad toetada, saad sa ise valida. Selleks osta lihtsalt käevõru Wishleti e-poest või NuNordikust ja vali nimekirjast, millist organisatsiooni sa toetada soovid.
Vaata kindlalt üle ka Wishleti Facebooki leht, kust saad käevõrude kohta rohkem lugeda ja näha, kuidas neid oma riietusega sobitada!

wishlet-bracelet-mind-over-matter-paint-your-dream

gina-tricot-white-palm-tshirt-top-wishlet-bracelet

the-wishlet-bracelet-package

black-hot-pink-bracelets-wishlet

2 comments