curly-wavy-natural-brown-hair-tutorial-video

I get a lot of questions about my hair, especially about the curls. Since it is super easy to get those waves and it takes only about 10 minutes, I filmed it a few days ago.
So if you look at the above photo, then on the left is how my hair looks when I don't do anything to it after washing. No blow-dry, no straightening, no nothing. On the right is how my hair looks after curling. It takes just a little more time to get ready, but the change is huge!
Below is the quick tutorial. Please let me know how you get your hair ready and what tricks to you use. Would love to hear your thoughts!

Ma saan palju küsimusi oma juuste kohta, eriti just mis puutub lokkidesse. Kuna seda kergete lokkidega soengut on väga lihtne teha ja see võtab mul aega ainult umbes 10 minutit, siis filmisin ma paar päeva tagasi kogu protsessi.
Kui vaadata ülemist pilti, siis vasakul on näha, milline kahupea ma näen välja, kui ma oma juustega peale pesu mitte midagi ei tee. Ei föönita, ei sirgenda, ei miskit. Parempoolsel pildil on mu soeng peale lokitangidega koolutamist. Kuigi see võtab veidi rohkem aega, on vahe meeletult suur!
Allpool on videovormis teile kiire õpetus. Palun kirjutage mulle oma nippe ja trikke, kuidas te juukseid hooldate ja valmis seate. Väga tore oleks uusi ideid saada!


2 comments