hm green bikini pärnu beach

Well of course I was at the beach this weekend enjoying the sun in my new gorgeous H&M bikinis! I never thought green bikinis would be the colour for me, but they look so cool and bright. I can't even imagine how pretty they'll look on a fit body with tanned skin hehe :) But one of my favourite parts of this bikini set is definitely the cut of the bottoms. I've been looking for Brazilian-cut panties for so long, because they fit the nicest on the butt, but unfortunately haven't found any in Estonia :( Finally I found these perfect ones that look a lot better on the butt than any other bottoms will.

Loomulikult olin ma nädalavahetusel rannas ja võtsin päikest oma uutes H&M bikiinides! Ma poleks eales arvanud, et rohelist värvi päevitusriided on miskit minule, aga nad näevad nii lahedad ja erksad välja. Kujutan juba ette, kui ilusad nad veel päevitunud nahaga treenitud keha peal on hehe :) Kuid üks põhilisi faktoreid, miks mulle just nimelt need bikiinid meeldivad, on nende pükste lõige. Ma olen nii kaua otsinud Brasiilia lõikega bikiinipükse, mis hoiaksid pepu pealt ilusti, kuid Eestis lihtsalt ei müüda selliseid :( Nüüd lõpuks leidsin need õiged ja nad istuvad tõesti kordades paremini kui tavalise lõikega püksid.
green hm bikini ray ban sunglasses pärnu

rayban sunglasses marc jacobs sweetie necklace hm green bikini fitness

hm bikini beach pärnu fitness girl

H&M BIKINI TOP (here) AND BOTTOMS (here)

7 comments

 1. Minu arust on sul ju juba väga ilus ja treenitud keha!
  Ja ausalt sinule sobiks igasugu bikiinid.
  Kätlin

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, nii armas sinust :)
   Kuid võin kindlalt väita, et kahjuks kõik bikiinid mulle ei sobi. Praegu väga popid kõrge lõikega püksid mulle, puusatule, kohe üldse ei lähe :((

   Delete
 2. Super kenad! :) Millisest H&M poest need bikiinid ostsid? Käisin täna postimajas, aga seal ei olnud..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Merilin!
   Poodidesse jõuavad need müüki paari nädala pärast, mine siis uuesti luurele ;)

   Delete
  2. Super! Aitäh info eest :)

   Delete
 3. Väga kena! Ja kas Pärnu rand?

  ReplyDelete