allew-magusameister-organic-hand-made-chocolate

I have a sweet-sweet giveaway for you guys! As you probably now, chocolate is my weakness. Especially when it comes to high quality hand made chocolate and truffles, mmmmm... So, since it is practically summer, I thought I'll help you get bikini-ready hehe :)
I've teamed up with Allew Magusameister who is the maker of the most delicious hand made organic chocolates ever. We are giving away literally a box full of chocolates as the prize of the giveaway! All you have to do is follow both Kristjaana and Allew Magusameister on Facebook and leave a comment with your contacts under this post.
The winer will be picked randomly on May 23th. Good luck, sweeties!

Kallid lugejad, mul on teile imemagus üllatus! Ma usun, et te juba teate, et šokolaad on mu nõrkus. Eriti kui tegu on kõrgkvaliteetse käsitsi tehtud šokolaadi ja trüflitega, mmmmmm.... Seega, kuna suvi on peaaegu käes, siis mõtlesin et aitan teie bikiinivormi saamisele kaasa hehe:)
Koostöös Allew Magusameistriga, kes teeb käsitsi kõige maistvamaid ja suus sulavaid mahetoodangu šokolaade, on meil teile mõnus loosimine varuks. Auhinnaks on sõna otseses mõttes kastitäis šokolaadi! Loosis osalemiseks pead sa vaid hakkama Kristjaana ja Allew Magusameistri Facebooki lehtede fänniks ja jätma kommentaari oma kontaktandmetega siia postituse alla.
Juhusliku võitja loosin ma välja 23. mail. Head loosiõnne!natural-handmade-organic-clean-chocolate-allew-magusameister