I was asked to write an article for Buduaar about spring trends and what to wear for work and play. I created outfit sets suitable for work, parties and for weekend activities. The article is in Estonian, all my international readers please use Google translator or just enjoy the photos :)

Külm talv on lõpuks möödas ning aeg on lasta kevad enda südamesse. Mis oleks selleks parem viis, kui teha korrektuure oma garderoobis ja vahetada paksud talveriided kevadiselt erksate vastu välja!
Uus hooaeg toob meile palju imelisi uusi tuuli rõivamoes ning annab võimaluse särada igas situatsioonis. Selleks, et trendide virr-varris veidike orienteeruda, panin kokku kevadiselt värsked outfitid nii tööle minekuks, nädalavahetusteks kui ka pidustusteks.

Plisseeritud seelikud ja põlvedeni pükskostüümid

Plisseer on sellel kevadel täielik must-have! Popid on plisseeritud seelikud, kleidid ja pluusid ning tänu oma lihtsale elegantsile sobivad nad suurepäraselt kontorisse. Püksikandjate rõõmustuseks on pikkade pükste juurde lisandunud uus trend – põlvedeni viigipüksid, mis muudavad lihtsa pükskostüümi hetkega efektiivselt šikiks. Kellel töörõivastuses rangeid ettekirjutusi pole, siis saab skinny teksade ümber ehitada lihtsa vaevaga kevadiselt värske komplekti, mis sobib nii kontorisse kui ka peale kontorit sõbrannadega kohvikusse. Selleks pane selga valge triiksärk, kaela suur statement kaelakee, jalga kõrge kontsaga kingad ja õlgadele ilma kraeta jakk/mantel, mis on praegusel hooajal suur hitt.

Look 1: jacket, bag, shoes Look 2: bag, similar shoes Look 3: sunglasses, shoes, watch Look 4: shoes, sunglasses
  

Nädalavahetusel mugavalt

Kevadised trendid moemaailmas toetavad suuresti nädalavahetustel mugavates riietes lõõgastumist tänu selle hooaja number 1 jalanõule – tossudele. Tossudele kehtib vaid üks reegel: mida värvilisemad ja väljapaistvamad, seda parem! Sobiliku riietuse vaba päeva toimetusteks saab hõlpsalt tossude ümber üles ehitada, lisades neile laheda kirjaga t-särgi, efektsed aksessuaarid ja lõhkised teksad. Pähe pane kaabu, silme ette peegelklaasiga päikseprillid ja tõmba jalga poiss-sõbra teksapüksid ning oled üdini moodne igaks olukorraks.

Romantiline pits

Erinevalt nädalavahetuse casual riietusest, on peoriietuses hinnas naiselikkus. Riieta end välja minnes kevadiselt romantilisse pitskleiti või hoopis pilkupüüdvasse naba paljastavasse toppi ja pliiatsseelikusse. Kes armastab kanda pükse, siis parim investeering on jumpsuit, millel on omadus teha kandja visuaalselt pikemaks ja saledamaks ning mis mõjub ülimalt naiselikult. Kogu peoriietuse seob aga üheks komplektiks ilus kingapaar. Sellel hooajal tasub tähelepanu pöörata kõrge kontsaga rihmikutele. Nagu riietuses, on ka kingamaailmas popid kõiksugu värvid, narmad ja klambrid.

Look 1: similar top, earrings Look 2: dress, similar heels Look 3: similar top, similar pants Look 4: similar jumpsuit, shoes, necklace, ring