Natural Skinny Herbs tea is a unique mix of herbs that helps lose weight and purify body. Detox tea boosts metabolism and suppresses appetite, cleanses and detoxifies the body and burns fat. All the ingredients in tea are natural, organic & free of preservatives.
The Skinny detox process takes 14 days and in that time you will drink two different types of teas – morning tea and night tea. The daytime tea helps convert food into energy & increase metabolism thus burning fat and calories. The nighttime tea cleans out your entire digestive tract removing unwanted, built-up toxins that may be preventing you from losing weight.
I just finished my 2-week detox and I am so pleased with the results! The main difference I saw was that my metabolism got a lot faster. And having fast metabolism is one of the key factors when it comes to losing weight and cleaning your body from toxins. So that by itself is enough of a reason for every one of you to try this detox! Both of the teas were very tasteful and the fact that I cleaned my body from unwanted toxins on the way is like a cherry on top! Highly recommended J
PS: Don't forget to follow Natural Skinny Herbs on Facebook for some great recipes and motivation!

Natural Skinny Herbs on unikaalne tee segu, mis on kaalulangetava ja organismi puhastava toimega. Detox tee aitab parandada seedimist ja immuunsüsteemi, puhastada verd ja põletada rasva. Kõik tee koostisosad on looduslikud, orgaanilised ja säilitusainetevabad.
Skinny teed tuleb kasutada 14-päevase kuurina, juues sealjuures kahte erinevat tee segu - hommikuteed ja õhtuteed. Hommikutee aitab muuta toidu energiaks, kiirendab ainevahetust ja vähendab söögiisu. Õhtutee aitab puhastada seedetrakti, eemaldades kogunenud toksiinid, mis võivad olla kaalu mitte-alanemise põhjuseks.
Ma lõpetasin just oma 2-nädalase detoxi ja ma olen tulemustega üli rahul! Põhiline erinevus, mida ma enda peal nägin ja tundsin oli see, et mu ainevahetus läks kordades kiiremaks. Kiire ainevahetus on aga üks põhilisi faktoreid nii kaalulangetuse juures kui ka organismi puhastamisel. Ja ainuüksi see on juba piisav põhjus, miks igaüks teist peaks ka ühe Skinny kuuri läbi tegema. Mõlemad teed, nii hommiku kui õhtu, olid väga maitsvad ja asjaolu, et ma teesid juues vabastasin oma keha ka halbadest toksiinidest on seejuures nagu kirss tordil! Soovitan kõigile J
PS: Ära unusta järgneda Natural Skinny Herbs tegemistele ka Facebookis, kust leiab häid retsepte ja motivatsiooni!
2 comments

  1. Kas võtsid ka ise kuuri ajal kaalust alla?

    ReplyDelete
    Replies
    1. Jään kahjuks vastuse võlgu, kuna ei kaalu ennast üldse. Aga peeglist vaadates läks talje veidi kitsamaks küll :)

      Delete